Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudok itthonról pénzt...

Hogyan tudok itthonról pénzt keresni? Vannak kevésbé ismert lehetőségek?

Figyelt kérdés

Sajnos kirúgtak két hete és nagyon nehéz munkát találni a városban ahol élek.

Rendelkezem diplomával, de azzal most nem megyek semmire.

24/L



2021. jún. 24. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mihez értesz nagyon jól, ami távmunkában is végezhető?

Mi volt a kirúgás indoka?

2021. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nincsenek!


Mindenki azt csinálná, ha lennének...


Átverések viszont vannak tömegével. Fizess előre X ezer ft-ot, aztán várd, hogy jön-e munka és hasonlók....


Mi a szakmád?

2021. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, második fontos dolgot említ. Ha bármiféle (!) címen tőled kérnek pénzt, az 1000% átverés.
2021. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Én Marketagentről tudok ahol kérdőíveket lehet kitölteni és el is utalják a pénzt.Mondjuk max zseppénzre gondolj,pár euró de a semminél jobb,másikat nem ismerek.
2021. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Na, az olyanoktól sikítva menekülj, mint a 4. válasz. Meg ne próbáld!
2021. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Faszák vagytok,én írtam le az egyetlen választ amivel valamire mehet(nem sokra de a nullánál jobb) és szét vagyok pontozva.Az jobb ha otthon ül a székben és nem csinál semmit,ugye?Olyan sok mindent veszítene,8 óra munkakeresés helyett mondjuk 4 órát keresne az milyen jó.
2021. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Otthonról nem fogsz találni betanított munkát. Van ezer és egy munka, ami otthonról végezehtő (nem csak alkalmazottként) de olyan nincs amihez ne kéne szaktudás. Max valalmi kamerás szexmunka.
2021. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha erotikus munka is belefér (egy nap alatt keresnél annyit mint amennyit eddig egy hónap alatt, a lebukás veszélye nélkül) és még aktuális akkor írj!
2021. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!