Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Össze tudnék szedni 50-100...

Össze tudnék szedni 50-100 milliót 12 év alatt kriptovalutákból?

Figyelt kérdés
18 éves lettem pár hete, igazából mindig is érdekeltek az ilyen kriptovaluták, és most már végre tudtam regisztrálni egy ilyen oldalra. Most csak kb. 50 darab ADA van a birtokomban, de nem sok dologhoz értek még és elég kezdő vagyok. Szerintetek ha ráfeküdnék erre, elkezdenék ezzel kapcsolatban tanulni illetve nagyobb pénzeket fektetnék kriptoba, akkor 30 éves koromra össze tudnék szedni mondjuk 50-100 millió forintot, vagy többet?

2021. jún. 28. 19:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Siman, beleraksz 300 milliot akkor tuti lesz 50-100 milliot 10 ev mulva.
2021. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Jósnak kéne lenni hogy ezt bárki meg tudja mondani.


Lehet hogy igen, lehet hogy elbukod minden pénzed.

2021. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a tőkéd hozzá?
2021. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyit tudsz befektetni, és mennyire vagy hajandó kockáztatni.
2021. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

Ha tudsz angolul, feltétlenül javaslom tanulási célra Kevin O'Leary videóit: https://www.youtube.com/watch?v=jQp2Xt78nPs


Nem csak azt érdemes megfigyelni, amit a kriptovalutákról mond, hanem azt is, hogy milyen befektetési stratégiát választott miután 4,2 milliárd dollárt keresett a cége eladásából. Ő nem arra játszik, mint sokan, hogy megvesz egy ígéretesnek tűnő részvényt, kriptovalutát, vagy ingatlant és utána reménykedik, hogy felmenjen az ára. Az ő stratégiája az, hogy minden befektetéséből készpénzáramlást idéz elő - lehetőség szerint minél sűrűbben. Ez persze azt jelenti, hogy soha nem kaszál egyszerre sokat, viszont akár felmegy az árfolyam, akár le, mindenképpen nyerni fog vele.

2021. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
és 18 évesen mégis honnan fogsz "nagyobb pénzeket" befektetni? A mekis melóból?
2021. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%
Siman, en 22 voltam amikor venni kezdtem, csak bitcoint, havi par ezer forintra... Azota mar ennel kicsit nagyobb osszeg is osszejott es most vagyok 27
2021. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Ha januárban vettél volna Matic-et 1 millióért, lett volna belőle 60 milliód. Persze ezt senki nem tudja előre, az is előfordulhatot volna, hogy elbukod a 1 milliód jelentős részét vagy akár a teljes összeget.
2021. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
41%

Gyerekek menjetek el dolgozni normálisan, 2021-ben már mindenki a semmittevésből akar megélni?


A kripto semmilyen formában nem befektetés, szerencsejáték a szarabbik fajtából. Inkább akkor tipszmixeljél az is szórakoztatóbb.


Vagy csinálhatod azt amit ezek a kripto scammerek szoktak a pump and dumpal, csinálsz valami új altkoint(hangzatos névvel, SAFECOIN stb.), sok ember belerakja a lóvét aztán lelépsz a lóvéval. (mivel az elején tudsz sok koint generálni magadnak kb ingyen) Kb. erre jó a kriptovaluta, másokat átbaszni és csalásokra másra nem:D

2021. jún. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
43%
Utolso legalabb kicsit nezz utana hogy ne hulyesegeket beszelj. En mar annyit kerestem kriptoval hogy kb 60 evig kene dolgozzak hogy ennyi visszajojjon. Utananezel, megerted, tanulsz es meg a vegen te is kereshetsz vele. Vagy nem. Majd eljon a crypto vilag tobb milliardos bitcoin arfolyammal es majd sziovd a fogad :)
2021. jún. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!