Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz az, hogy azok, akik pl....

Igaz az, hogy azok, akik pl. mérnökként nyugaton (Németo., Hollandia, Anglia) tanultak és hazajöttek, jobb fizetésre számíthatnak?

Figyelt kérdés
Hallottam erről mindenfélét, van erről valakinek konkrét infója?

2021. jún. 28. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Miért számíthatnának jobb fizetésre ugyanazért a munkáért, mint azok, akik itthon tanultak?

Akkor számíthatnak jobb fizetésre, ha jobb egyetemen végeztek és utána esetleg jobb pozcióban dolgoztak és ezért itthon is jobb, magasbb pozíciót kapnak magasabb fizetésért.

Csak azért, mert külföldön tanultak, nem fognak ugyanazért jobb fizetést kapni.

2021. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én itt végeztem, és mentem is ki németbe. Elég volt 3 állásinterjú, ahol annyit akartak fizetni mérnöki munkáért, mint amennyit pályakezdő technikusként kerestem 8 éve. Nevetséges.
2021. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!