Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet abból pénzt csinálni...

Lehet abból pénzt csinálni valahogy, ha segítek az emberek lelki életén?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok visszajelzést kaptam erről az évek során, hogy hihetetlenül jól csinálom, önkéntesen fizettek is már érte. Tudom mit kell kérdezni, fel tudom ismerni mire van szüksége a másiknak, meg tudom neki adni azt a figyelmet ami mellett biztonságban érzi magát, és meg tud nyílni, át tudja élni az érzelmeit. Ezt csak azért írom, hogy ne egy önjelölt senkinek tűnjek, aki csak ingyen akar élni.


Ehhez értek a legjobban, és ezt nagyon élvezem csinálni, magabiztos vagyok benne és nagyon sok ember örömmel megnyílik nekem. Volt, amikor postás voltam, akkor is maguktól olyan szituációk alakultak ki, ahol én a lelküket ápolgatom. Magam is mély önismerettel rendelkezem.


Lehet ebből valahogy pénzt csinálni? Szeretnék ebből megélni. Akár weboldalt létrehozni, híresztelni magam, mint... nem értek a hivatalos világi dolgokhoz annyira, de ilyen life coach féleség? Vállalkozóként? Milyen adózási formák lehetnek erre? Lehet csak így önjelölt life coach valaki, úgy hogy weboldalt csinálok, ahol referenciákat jelenítek meg, ingyen csinálom egy ideig, aztán bővülget az ügyfélkör? Bár nekem taszító ez a life coach megnevezés, de persze így adnám elő magam, ha ez az ideális. Ezeknek utánajárnék.


De érdekelne, hogy aki ért ehhez, vagy találkozott e ilyesmivel, hogy a gyakorlati oldala működhet e úgy, hogy csak fogom magam és létrehozom, megcsinálom ezt, otthonról?

Ezek a beszélgetések is online zajlanának, faluban élek.


Köszönöm a segítő válaszokat.



2021. júl. 20. 14:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Főleg azért lenne nagyon jó, mert évek óta foglalkozom ezzel. És biztosan szükség van ilyen emberre, aki komolyan erre szánta az életét, nem csak könyvből olvas róla, hanem a saját életén és másokén is erős gyakorlati tapasztalata van. Ezért olyan jó lenne, ha én is az álmom élhetném, és a társadalomnak is hasznára lennék.
2021. júl. 20. 14:02
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ezt altalaban szakkepzett emberek szoktak csinalni.
2021. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Mi a végzettséged???? VAn vállalkozásod?
2021. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Ehhez min. egy pszichológusi diploma kéne...

Évek óta csinálod? FEketén?

2021. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
89%
A helyedben utána járnék, hogy milyen végzettségek kellenek ahhoz, hogy egy legális, bejelentett vállalkozást tudj indítani, mint lelki segítő (illetve ahogyan hívnád magad).
2021. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Postásként life coach...??


Hűha....! :)

2021. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

" csak az mondhatja el magáról, hogy coach, aki az ehhez szükséges hazai egyetemi diplomával rendelkezik. "


[link]

2021. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem coachnak vagy pszichológsnak hívod magad, akkor nem feltétlenül kell végzettség ahhoz, hogy számlaképes legyél. Ettől függetlenül nem értenék egyet azzal, hogy ezt csináld, mert bármennyire is azt hiszed, hogy segítesz és jót cselekszel, nem biztos, hogy így is van. Hozzá nem értőként hatalmas károkat lehet így okozni 1-1 emberben.
2021. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Tehát csinálsz valamit nulla előképzettséggel, amit a hozzáértők évtizedes képzés után csinálnak. Mellé még meg is vagy győződve róla, hogy jól csinálod? Veszélyes kombó. Ha még ezért pénzt is kérnél, az már kimeríti a sarlatánság fogalmát. Szerintem még BTK. tétel is lehet
2021. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Bizony-bizony! Ahogy a 9-es írja!
2021. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!