Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő egy munkaszerződés...

Mennyi idő egy munkaszerződés elkészülte?

Figyelt kérdés
Már lassan két hete kérte el a cég az adataimat a munkaszerződés megírásához és megígérte hogy amint kész, szólnak. Még mindig semmi. Illik ilyenkor rákérdezni?

2021. júl. 20. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már dolgozol, szerződés nélkül, akkor elég gyanús.
2021. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kb. 5 perc.


a formaszerződésben kitöltik a személyes adataidat, és egy-két specifikus sort.


kamuznak!

2021. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Max. 15 perc. A szokásos sablonba bepötyögik a te adataidat.
2021. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem írtam, hogy szakmai gyakorlati állásról van szó (bár ez elvileg nem kéne hogy változtasson bármit). Nem gondolnám hogy egy nagy átverés része lennék, de mindenesetre én is érzem hogy valami nincs rendben.
2021. júl. 20. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, cégtől is függ. Egy picike vállalatnál előfordulhat, hogy Marika, az egyetlen, aki náluk ilyesmivel foglalkozik, épp 2 hét szabadságon van. Mindenesetre ez már az az időtartam, ami után nem modortalanság, ha finoman rákérdezel, hogy mikor számíthatsz rá.
2021. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá.

Nem biztos egyébként, hogy átverés van a dolog mögött, én külföldön egyszer 3 hetet vártam arra, hogy a kész szerződést aláírják ők is. Minden rendben volt egyébként a céggel, csak a HR-en azt se tudták néha, merre vannak arccal előre.

2021. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én munkába se állnék szerződés nélkül.....
2021. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No aztán lett írott szerződés?
2021. aug. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!