Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az egy cég szégyene, ha...

Az egy cég szégyene, ha lassan 1 éve nem talál embert egy nulla szaktudást igénylő állásra mert olyan bért ad amennyiért senki se jön el? Jelentkező lenne

Figyelt kérdés

Van bőven jelentkező, a hónapok alatt vagy 40-50 ember bejött interjúra. De senkit se vettek fel, mert senki se akar eljönni minimálbért alig meghaladó összegért. Még ha nulla szaktudás kell a melóhoz akkor se.

A cég meg úgy van vele, nem baj, majd talál egy idiótát előbb utóbb aki csak elvállalja. Majd beesik egy alkesz, egy volt sittes, egy analfabéta, egy 0,2-es IQ értékű csodalény és az majd elvállalja. Az elég hülye hozzá.

Kinek jó ez én nem értem.


2021. júl. 20. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a cég szégyene.


A cég 1 éve nem talál embert és a cég mégis működik, tehát a cég egy éve havi egy minimálbérnyi bért megspórolt. Gazdasági szempontból nézve nincs semmi baj, mert a cég működik és a kiadás csökkent.

2021. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Salala alapítványi iskola
2021. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Így találtak tèged is, de látod, mèg a ritka hülyèk között is kiemelkedő a teljesítmènyed, mert mèg azt sem fogod fel, hogy mind az 50 èrtelmesebb volt nálad.
2021. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem a cég hibája, hanem a fejedben lévő hangoké.
2021. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
De találnak ember, hidd el. Lehet, hogy hosszú távon nem marad senki, ha ha nem igényel szaktudást, akkor bárki betanul hamar.
2021. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"De találnak ember, hidd el. "


Hát tavaly ősz óta 50 jelentkezőből senki se jött ide.

EZ TÉNY. Ezen vitázni nincs értelme mert tény.

2021. júl. 21. 06:40
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Tavaly ősz óta a betöltetlen állás ellenére működik a cég. Ez TÉNY. Nem értem hogy ez neked miért probléma.


Lehet 50 jelentkező, de sokkal fontosabb, hogy a cég működjön. Ha működik akkor meg nincs probléma.

2021. júl. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

A cég (legyen mondjuk egy alapítványi iskola) minimálbérért alkalmazza a kérdezőt. A kérdező persze panaszkodik a piás igazgatónak, hogy sok a munka ezért kéne még egy ember. A diri persze meghírdeti a minimálbéres állást, de senki se hajlandó aláírni ennyi pénzért. Így a lúzer minimálbéres kérdező két ember munkáját végzi egy fizetésért.

A főnök dörzsöli a markát mert annyi pénzt spórolt meg, hogy lesz pénze a nyaralásra a Bahamákon. Egyszer szívesen találkoznék ezzel a főnökkel és azt mondanám neki : "Taníts mester! Áruld el a titkot! Hogyan lehet a kérdezőhöz hasonló minimálbéres balekot alkalmazni? Az se baj ha gyakorizik csak minimálbérért csinálja meg azt a munkát amiért má bruttó 400 ezret kap."

2021. júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

“ Kinek jó ez én nem értem.”


A főnöködnek.


Ez itt mindenki számára evidens csak neked nem. Ezért keresel egyedül te minimálbért.

2021. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"csak minimálbérért csinálja meg azt a munkát amiért má bruttó 400 ezret kap.""


de nem ITT. itt aztán nem.

2021. júl. 21. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!