Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minden munkakör sorra fog...

Minden munkakör sorra fog kerülni a kisérleti oltásra kényszerítésében félévente?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 07:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
66%

#20: A vakcinák nem 100% hatékonyságúak. Persze szerencsés esetben meggátolják, hogy megbetegedj és az esetleges fertőzés továbbadását is megakadályozzák. Kevésbé szerencsés esetben megbetegszel, de sokkal enyhébb lefolyású lesz, mintha nem lennél beoltva. Az oltás nem csodaszer, hanem egy kiképzés az immunrendszernek. Egyéntől függ, ki hogyan reagál rá. Akinek kevésbé jó az immunrendszere ott akadhatnak gondok. Viszont az emberek döntő többségénél hatásos a vakcina.

Én otthonról dolgozok, keveset járok tömegbe, kisebb eséllyel kapnám el. Ha el is kapnám, mivel fiatal vagyok, valszleg enyhe lenne. De a karantén engem is kötne (pl a kutyát se vihetném le sétálni) és ha csak egy embert megkímélek azzal, hogy beoltatom magam, már megérte. Nomeg, öcsém pl. elkapta és elég vacakul volt, kórházban is járt. Nem kívánom átélni.

Természetesen azt is megértem, aki nem oltatja be magát, mert mégis csak egy hirtelen kifejlesztett, nem évekig tesztelt vakcináról van szó, de amikor valaki csak azért utasítja el, mert "úgyis kevesen kapják el", na az hülye.

2021. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
84%

#21

Nem a vakcinák hatékonyságának az, ami visszatart attól, hogy beoltassam magam, hanem a kísérleti stádium. Ezt Szlávik mester is megmondta, hogy 2023-ig emberkísérlet folyik a világon. Ez ellen tiltakozok leginkább! Rajtam semmilyen indokkal ne kísérletezzen senki, főleg, hogy semmi nem indokolja. Ezt a semmit kifejtettem már az előző hozzászólásomban, nem ismétlem meg.

Az meg tévedés, hogyha beoltatod magad, bárkit megvédesz. Ezt is elmondták már a TV-ben, hogy az oltott is megfertőződhet, és megfertőzhet másokat. Ha elszakadsz egy kicsit a manistream médiától, és elkezdesz a neten kutakodni, találhatsz posztot arról, hogy Izraelben és Angliában nagyon sok kétszer oltott kerül kórházba, coviddal, súlyos tünetekkel.

De ami szerintem a legfontosabb, az "oltás hívők" és az "oltástagadók" ne harcoljanak egymás ellen, ne utálják egymást, mert én beoltattam magam, te meg nem, és miattad lesz negyedik, meg ötödik és ki tudja még hányadik hullám. Addig lesz, amíg a politikusoknak érdekük fűződik hozzá, vagy a jelenlegi politikus garnitúrát, mindegy, hogy kormányon van, vagy ellenzéki, az egész világon el nem zavarják az emberek a melegebb éghajlatra.

Üdvözlettel, és vigyázz magadra oltással, vagy anélkül!

#20 vagyok.

2021. júl. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
15%

"Angliában nagyon sok kétszer oltott kerül kórházba, coviddal, súlyos tünetekkel."

És mégtöbb oltatlan. Nem állítom, hogy a vakcina minden esetben meggátolja a súlyos tüneteket, de ha a statisztikát nézed, az oltottak körében bizony kevesebb a megbetegedés és a súlyos tünet. Márpedig akkor VAN értelme a vakcinának.


Egyébként szerintem túl hamar oldották fel a korlátozásokat, így a védettségi igazolványnak semmi értelme nem volt. Nem az oltatlanok miatt fog jönni a 4. hullám, hanem mert most túl lazára van engedve minden. Se maszk, se semmi, aztán ősszel lesz nemulass!

2021. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Meton ***** válasza:
21%

Kezdjük talán azzal, hogy a vakcina az egészségeseket védi, betegnek nem is szabad beadni. Ha mégis betegnek adják be, az valóban jó eséllyel kórházba kerül és valószínűleg meg is hal. Kábé 20% az esélye, hogy nem jön ki élve a körházból.

A maszk eddig se védett semmit, csak azért kellett, hogy az emberekben tudatosuljon, hogy komoly betegségről van szó. Az oltás viszont valódi védelem. Ugyan nem 100%-os, hiszen nem elég jó hozzá az oltottak aránya, de a következő hullámot szinte biztosan megússzuk, vagy csak nagyon enyhén kapjuk. Innentől a covid-19 nálunk nem több egy influenzánál. Van ellenszer, csak élni kell vele. Pont ezért feleslegesek már a többi intézkedések.

2021. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Meton ***** válasza:
0%
Bocsánat, nem 20% a halálozás esélye, hanem 1:20. De ez is magas arány. Aki oltott, az nagyon kicsi eséllyel betegszik meg és szinte biztos, hogy a túlélők közt lesz.
2021. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
44%
#20 Lehet, hogy hinne neked valaki, ha legalább egy számot le tudnál írni helyesen.
2021. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
38%

#26

Gratulálok, hogy neked az a legnagyobb problémád, hogy a hárommilliót számmal véletlenül elírtam, és egy nullával kevesebbet írtam a 3 után. Erre szokták azt mondani, hogy az nem hibázik, aki nem csinál semmit.

2021. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
59%

Nincs kísérleti oltás. És eddig senkit nem kényszerítettek.


Az oltás továbbra is kísérleti, vagy valamiről lemaradtam? Egyiknek sincs rendes forgalomba hozatali engedélye, III. fázisú készítmények. Tehát vizsgálati minták. Valaki javítson ki, ha tévedek.

2021. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
19%
Tévedsz. Mindegyik engedélyezett.
2021. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
80%
Sürgősségi forgalomba hozatali engedélye van némelyiknek. Az nem jelent semmiféle valódi forgalomba hozatali engedélyt. Egyes, köztudatba bedobott oltóanyagnak meg még az se. Maradjunk ennyiben.
2021. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!