Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki fióki álláshoz dress code?

Banki fióki álláshoz dress code?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem mondtak meg semmit h mit lehet mit nem. De mégis mi illik ? Pl térd feletti szoknyát fel vehetem? Farmert egy elegans ing/ bluzzal? Vagy a farmer már gaz ? Ilyenekre gondolok. Köszönöm

#állás #Bank a
2021. júl. 21. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem adnak ők ruhát.
2021. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehogy Neem . Nincs kifejezetten dress code pont ezért kérdem
2021. júl. 21. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Dolgoztam már hasonló helyeken. A fejvadász kifejezetten mondta, hogy elegánsan menjek, mert érzékenyek erre.

Farmerban semmiképp ne menj! Annak idején a Raiffeisennél csak gyakornok voltam, de eléggé kikaptam, amikor egyik nap farmerban mentem be dolgozni. Backoffice munkára, ahol nem találkoztam ügyféllel! Tehát front office interjúhoz mindenképp öltözz ki. Nincs valami visszafogott, térdig érő egyberuhád?

Valami ilyesmire gondolok: [link]

Közepes sarokmagasságú cipővel, összefogott hajjal, szolid sminkkel nyerő lehetne.

2021. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Szívesen, egy FÉRFI szemszögéből.

2021. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen vannak ilYen ruhaim. Ing elegáns nadrág v szoknya ilyesmiket szoktam hordani. De most ing farmer simán lehet. Viszont éreztem igen h a bankban nincs ilyen. Nagyon köszi :)

Sikerült az interjú elsején kezdek csak nem esett erről szó nem akartam cikibe kerülni kerülni egy farmer zakós laza megjelenéssel :D

Köszi !:)

2021. júl. 21. 23:40
 6/9 A kérdező kommentje:
A férfi szemszögéből is szuper jó ötletek köszi :) !
2021. júl. 21. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

6.-ra.


VÉGRE!!!!!!!!!!!!!


Végre valaki értékeli.


Máskor ha hasonló ruhákat ajánlok nőknek, egyből jön a "Há én aztat hordok amit akarok, nem amit egyszexista perverz akar, mert feminác...izé...független nő wok!"

2021. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Abszolút ilyen a stílusom valószínű ezért :)

Csak mint írtam én néha felveszem a sötét farmert , picit rövidebb szoknya mit tudom én, és nem akartam h ebből baj legyen !

2021. júl. 21. 23:55
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

3. vagyok, bocs, akkor félreértettem a kérdést. De az fennáll így is, hogy bankok legfeljebb pénteken tolerálják a farmert, de ezt is érdemes előre megkérdezni.

Egyèbként pedig gratulálok! :)

2021. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!