Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnám leigazoltatni...

Hogyan tudnám leigazoltatni az egyetemi szakmai gyakorlatot, ha nem tudnak teljes munkaidőben alkalmazni?

Figyelt kérdés

Egy nagy külföldi banknál vagyok gyakornok, a gazdasági egyetemi tanulmányok befejezéséhez egy 12 hetes heti 40 órás gyakorlat kell. A papírmunka már el van intézve, diákszövetkezeten keresztül vagyok alkalmazva. Jelenleg részmunkaidőben dolgozok, azonban egy hónapban kb. 3 hét lesz, ahol heti 4 napi munka van kb. így is le lehet igazoltatni szerintetek a diákszövetkezettel?

22L



2021. aug. 8. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

A diákszövetkezet annyi órát fog leigazolni, amennyit tényleg dolgoztál. Azt nem csinálhatják, hogy számfejtenek 300 órát, mert annyit dolgoztál, de igazolást 400 óráról adnak.


Általában pont emiatt szokott lenni, hogy hosszabb időszak van megjelölve a szakmai gyakorlatra, mint amennyi ténylegesen lesz.


Melyik egyetemre jársz?

2021. aug. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak 12 hét alatt lehet elvégezni, nincs hosszabb idoszakra lehetoség.

Corvinuson vagyok

2021. aug. 8. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a diakszövetkezetes papírt nézik, hanem a főnököd igazolja le, haazon megvan a 12 hét 480 óra akkor a korvin is elfogadják.
2021. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

Biztosan bele kell férned a 12 hétbe?

Amikor én csináltam csak támpont volt a kiírás. Konkrétan úgy szólt, hogy legalább 12 hét egybefüggő gyakorlat tehát lehetett több is.

Nem volt belőle probléma, hogy 5 hónapról vittem a papírt mert összességében megvolt a kellő óraszám.

Közvetlen felettesem igazolta le nem a diákszövetkezet.

2021. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!