Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olvastam pár rosszat erről az...

Gauntszelleme kérdése:

Olvastam pár rosszat erről az állásvarázs.eu-ról, de mind 6 éves írás.Most találtam egy Holland állásajánlatot tőlük ami érdekelne. De nem tudom,valakinek van friss infója,tapasztalata ezzel a kompániával??

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 10:51
 1/5 anonim válasza:
22%

Kedvesem, ez a topic többnyire arról szól, hogy az emberek utaznak.

Te föltettél egy olyan kérdést, ahol az utazás mellékszál, és a valódi szándék a munkavállalás.


De - most az egyszer - segítek neked.


Van egy csomó olyan oldal, amely arra specializálódott, hogy téged, aki nem beszél nyelveket, nem járja a világot, arra is képtelen, ogy kimenjen egy hónapra és szerezzen magának egy szakmájának megfelelő pozíciót, bekamuzza.

Remélem, előre fizettetik a jutalékot.

2021. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést,annyira nem értek ehhez a gyakorihoz. De lehet mellényomtam a tapiképernyőn. Hol tudom átállitani,hogy jó topikba menjen a kérdés? Vagy írjam újra,és figyeljek jobban a beállitásnál ? Köszi előre is.
2021. aug. 9. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy akarasz kulfoldon melot szerezni hogy nem beszeled a nyelvet nincs szakkepesitesed akkor nem ajanlok semmi fele munkakozvetitot. Esetleg es csakis esetleg azt amit ismeros javasol es sajat tapasztalata van
2021. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Par rossz nem volt eleg? Nem ertelek, most egy darab megerositesre vagysz es mesz is?
2021. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4es.


Nem. Csak érdekel masok tapasztalata is. Aztán mérlegelek.

2021. aug. 9. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!