Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A bácsi nem félt a magasban?

A bácsi nem félt a magasban?

Figyelt kérdés

[link]

olyan sok ehhez hasonló képet láttam, sokszor gondolkodtam, hogy vajon féltek e olyan magasban, mert nem úgy néztek ki


2010. aug. 29. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Félt-e, vagy nem, az neki mindegy volt, mert ha azt mondta volna, hogy:"félek, nem kell ez a munka", akkor éhen halt volna, mert nem lett volna pénze.
2010. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de azért csak gondolkodott, hogy most vállalja e ezt a munkát
2010. aug. 29. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vállalja, éhen hal. túl sok választása nem volt, anno ilyen időket éltek az emberek...
2010. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor az emberek még dolgoztak. Önként és szivesen.

Milliók végeztek ilyen és ehhez hasonló vagy még nehezebb munkát. A mai fiatalok 2 nap alatt nyüszitve szöknének meg azokról a munkahelyekről. Bányákbl, kohókból, út- és gyárépitésekről.

Az első válaszoló pedig téved. Senki nem kényszeritette öket semmire, nyugodtan lehetett volna egy bolban eladó, mint ti most, és akkor is megélt volna a családja az ő egyetlen keresetéből. Ő azért mászott olyan magasra, mert ott kb másfélszeresét kereste a nomál fizetésének és neki az annyit megért. Meg azért, ami minden munkahelyen ki is volt irva: "tiéd a gyár, magadnak épited".

És ez igaz is volt akkor.

2010. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol volt kiírva, New Yorkban? Mert ha jól látom, az ott a Chrysler-building a háttérben...:)
2010. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, ja

Ezt beszoptam

A franc se nézegette ezen a hatalmas képen, hogy hol ül az a bácsi.


De attól még igaz amit irtam, mert én sokszor láttam ilyen melósokat itthon is.

2010. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Naaah kérem nem is tudtuk és a mocskos kapitalista államokban is egyesültek a világ proletárjai.


Oda is elért Lenin, Marx és Engels eszméje:DDDD

2010. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy zek az épületek, mint pl a Rockefeller center is a '33as gazdasági válság idején épült.

Pont azért építkeztek, hogy kitörjenek belőle és előre lendítsék a gazdaságot.


Ergo az első válaszolónak még igaza is van, mert tényleg akkoriban nem nagyon volt választási lehetőség.

2010. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, azért építkeztek, hogy később legyen mit lebombázni :P


De valójában azt is az imperialisták felhívására tették.


Itt a bizonyíték:


[link]

2010. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!