Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi túlórát szoktattok...

Mennyi túlórát szoktattok havonta el vállalni?

Figyelt kérdés

Én most dolgozok hétfőtől-péntekig, reggel 7-től délután 4-ig, ebből 1 óra pihenő. 2 db 25 perces és 1 db 10 perces szünet.

Ma a főnököm be jelentette, hogy heti öt napot kellene mennem, reggel 6-tól délután 4-ig, de nem lesz ritka ha reggel 6-tól este 6-ig kellene ott lennem.

2 előnye van a munkának, egyik hogy közel van a munkahely, a másik meg csak egy műszak van.



2021. aug. 11. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Számtalanszor mondták már ,hogy nem lesz jó vége, meg meg fogom járni.. mégis ott vagyok 5 éve. Most már csak azért se megyek. Ha kirúgnak akkor jár pár hónap végkielégítés.
2021. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

attól függ


Pénzügyön vagyok, év elején a munkamennyiség miatt mindig, van, az év második felében kevesebb.

Egy januári hónapban olyan havi 40 óra plusszom van, de mivel fizeti a cég így nekem nincs vele bajom.

2021. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit csak lehet, de nagyon ritkan van ra lehetoseg sajnos. Olyan jol fizetik nalunk a tulorat hogy nagyon megeri tulorazni
2021. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Havi max 20 órát, ha van rá lehetőség, nagyjából 3e/óra, így nagyon megéri.
2021. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen kifizetik, akkor amennyit szükséges. Amennyiben "majd megadjuk szabadnapként", akkor semennyit.
2021. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is jól fizetik, 150-200 százalékkal, plusz ügyeleti pótlék. Kb nettó 100ra szokott kijönni 4-5 óra munkával. De teljesen esetleges, hogy épp mennyi meló van.
2021. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindennap +2 órát túlórázok saját döntésre.
2021. aug. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A cégnél ahol dolgozok, ott minden egyes túlóra nettó 2000 forint.

Ha a cég félre számólja 1-2 órával vagy többel , akkor azt csak a jövő hónapban hajlandó kifizetni.

Én meg azt mondtam erre nekik, amíg nincsen ki fizetve rendesen a túlóra, addig nem is fogok többet el vállalni.

2021. aug. 12. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:

"amíg nincsen ki fizetve rendesen a túlóra, addig nem is fogok többet el vállalni."


Valamennyire igazat adok ebben, de végül kifizetik mindig, vagy nem? Nálunk is csúszik folyamatosan, de ez ugye a fizumon felül van, amivel nem számolok, így mindig jól jön az a 30-40e ft zsebpénz.

2021. aug. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!