Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Idősebbek vannak itt (35...

Idősebbek vannak itt (35 plusz), akik nem tudnak elhelyezkedni más szektorban a sajátjuk meg már nem megfelelő alternatíva (pl sok munka, kevés fizetés)?

Figyelt kérdés
2021. aug. 14. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vannak.
2021. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha vannak, mit segít rajtad?
2021. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen van aki nem tud elhelyezkedni más szektorban.

Nem egy embert ismerek aki fiatalon elment gyárba, hogy egy darabig jó lesz az. Aztán itt van 30-35 évesen, hogy máshova sehova nem veszik fel, mert se tapasztalata se végzettsége.

2021. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Így van, nem egyszerű. Hiába magyaráznak, hogy tanulj ezt, meg azt, ha aztán nem kellesz sehova gyakorlat hiányában, nem a papír számít. Sok mar.ha csak az észt osztja, hogy miért nem tanultál? Azért mert nincs protekcióm sehová, így értelme sincs a tanulásnak és az arra való költekezésnek, idő rászánásnak így.
2021. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt hittem h rugalmasabb már lassan 2022 ben a munkaerőpiac :(
2021. aug. 14. 19:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Rugalmas? Sose lesz az
2021. aug. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Rugalmas? Én azt vettem észre, hogy itt is az éppen aktuális "divat" szerint működik minden.


Most általában az a jellemző, hogy diplomások kellenek mindenhova. Fossák őket az iskolákból úgy, hogy tudás mögötte alig van. Tehát nem gyakorlatról beszélek, hanem tudásról. Tisztelet a kivételeknek!


Több más vállalkozótól is ezt hallom. A magam részéről rövid időn belül 3 diplomást menesztettem. Amit a gyakorlatban összehoztak, azt én csak maszatolásnak hívom. Egy maradt, aki láthatóan érti is azt, amit az iskolában megtanult, neki biztosítjuk a "gyakorlást".

Egy jó szakmunkást többre értékelek...

2021. aug. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es: nekem is van diplomam es en is azt látom amit te. Rettento sok a felesleges elmeleti targy a főiskolan/egyetemen amit be kell magolni de azt a tudást sehol nem fogja hasznalni az eletben. A gyakorlati oktatas meg nulla. Es kijon a diak az egyetemrol ugy hogy kb semmit nem tud a szakterületerol.
2021. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
8as látod ezért vagyok úgy hogy nincs értelme a tanulásnak, mert ha ilyen szintű z oktatás és nincs lehetőség gyakorlatot szerezni akkor felesleges pénzt, időt elfecsérelni éveken keresztül, mert gyakorlat hiányában nem kellesz sehová. Hiába röfögik sokan miért nem tanultál, meg van rá az okom így is van 4 okj-m, semmit nem ér egyik sem gyakorlat, protekció hiánya miatt.
2021. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyen felajánlják, hogy előre léphetsz adnak lehetőséget, látják hogy érdekel és be is tanítanak, nah akkor van értelme a tanulásnak a több száz ezer ft kiadásnak és az idő belefektetésnek, amúgy nincs értelme lutrira költekezni, hogy vagy felvesznek, vagy nem és 100% hogy nem, ha nincs aki beajánljon és támogasson ő téged kezdő lökésként! Én ezt látom
2021. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!