Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a munkád - , mivel foglalko...

Mi a munkád - , mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés

Továbbá, elégedett vagy e a munkáddal, fizetéseddel. Mióta dolgozol itt.

Azt is leírhatod, mióta dolgozol ezen a szakterületen



2021. aug. 16. 15:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvos és szájsebész vagyok. Elégedett vagyok teljesen bár a páciensek gyakran fárasztóak.
2021. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Munkanélküli vagyok. Elégedett vagyok
2021. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Èpítèsz vagyok. Szeretem a munkámat ès a munkatársakat, főnököt nehezen viselem. Jelenleg többet hoz a magánvállalkozás, de nem merek az alkalmi ügyfelekre alapozva továbblèpni, kevès a megbízható, kiszámítható kapcsolatom. Valószínűleg csak hátráltatom magam.

10 èv tapasztalatom van, pár hónapja vállalkozom.

2021. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszerző vagyok magyar KFT-nél. A munka és a fizetés is elfogadható, egyik sem kimagasló.
2021. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos karbantartó vagyok egy gumiabroncs gyárban.Kb 2 éve dolgozok,a szakterületen 1,5 évet dolgoztam.

Elégedett vagyok a munkával,változatos és nem kell egész végig dolgozni általában,használni kell az eszed,jó tapasztalat.A fizetéssel is elégedett vagyok,persze lehetne több de értékelem azt amit most kapok mert 1 ilyen munkahelyre van vagy 10 másik ami kevesebbet ad.

2021. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Adótanácsadó egy multinál.

25N

2021. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
*elégedett vavyok a munkámmal éa fizetésemmek,3 éve dolgozom ezen a területen, ez volt az első állásom is frissdiplomásként.
2021. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy a többségetek elégedett a karrierjével!🙂
2021. aug. 17. 06:43
 19/20 anonim ***** válasza:
92%
Kereskedelmi és logisztikai ügyintéző vagyok, pályakezdő, 1 éve dolgozom. Maga az iparág tetszene, de a kollégák és a munkakörülmények miatt minden nap undorral jövök be. A fizetés pályakezdőként megfelel. Maximum még 1 évet tervezek itt maradni, (addig képzem magam és nyelvet tanulok) utána valószínűleg a külföldre vándorlók táborát fogom erősíteni.
2021. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

A 19es válaszoló véleményét erősítem, már ami a kollegalitást illeti. Én HR területen dolgozom (nem toborzással foglalkozom), munkaügyi adminisztráció, bérszámfejtőknek segítek be és elvileg a dolgozói rendezvényekkel, motivációs juttatásokkal kellene foglalkoznom, de ez utóbbiakat nem hagyják, hogy csináljam. Ez itt a top feladat, mindenki magának akarja, de csak azért mert a nők imádnak vásárolni és egy céges rendezvényre elég sok mindent be kell szerezni.

A kollegák hozzáállása egymáshoz undorító, mindenkit utál mindenki, elvileg mindenki legszívessebben itt hagyná a céget, de csak a szájuk jár, ha tenni kell, akkor azt már nem. Folyamatos az egymás kibeszélése, a főnök gyalázása. Gyomorideggel és undorral járok dolgozni be.

Nekem nagyon fontos a szakmai előre lépés és az önálló munkavégzés. Itt egyik sincs meg. 1,5 éve dolgozom itt. Hátrányban vagyok, mert van 2 kisgyermekem és ha beteg valamelyik vagy a nyári szünet miatt nem tudom hova tenni, akkor gond nélkül mehetek home officeba, de csak ilyenkor. Az állando ho nem engedélyezett, pedig de jó lenne, legalább nem kellene látnom és hallgatnom őket.

Pályázgatok és ha találok olyat ami jó lehet akkor itt sem vagyok.

2021. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!