Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Huszonéves nők, elégedettek...

Huszonéves nők, elégedettek lennétek nettó 350 ezres fizuval?

Figyelt kérdés
Irodai meló(pontosabban home office), főváros. Elégedettek lennétek ezzel, vagy inkább külföldre mennétek?

2021. aug. 20. 21:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
38%
@15 Igen, csak Kecskeméten ha akarsz sem tudsz mit csinálni. Budapesten ha épp olyanom van, kiveszek 2 nap szabit, kiugrom a 40 percre levő reptérre és elutazom valahova. Miután hazaértem, bemegyek a környékemen található 50 étterem valamelyikébe, utána meg elmegyek egy koncertre.
2021. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

#21

Kecskemétről 1 óra autóút Ferihegy. Vonattal 1 óra 20 perc (és óránként jár). Annyival nem több annál a 40 percnél, hogy ez komolyan számítson.

2021. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyit keresek, nem vagyok elégedett de van egy 3 éves lányom és nagyon lazák velem, lehet home office ha beteg stb,megértőek, így egyelőre nem akarok/tudok váltani,mert a gyerek az első.

Férjem is ekörül keres, nem nélkülözünk, de lenne hova tenni több pénzt..

2021. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
90%
21-es, hát nem tudom, az elmúlt 1 hónapban 5 koncerten voltunk itt Kecskeméten, rengeteg program van, Pest meg 40 perc kocsival. Sokszor járunk fel haverokhoz. A házuktól a Duna Plaza 50 perc kocsival, míg kecskemétről felérünk Pestre hamarabb megvan, erről ennyit. Mellesleg családos ember már nem a nyüzsgésre vágyik, hanem a kertvárosi életre
2021. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Igen #24 én is már inkább a vidéket preferálom, most 60 km-re lakok Pesttől és az a poén, hogy kocsival 50 perc bejutni, városon belül utaztam ennél többet is munkába meg egyetemre, mikor ott laktam. És legalább nem a csövesek bűze meg a kosz, embertömeg fogad a ház előtt.
2021. aug. 22. 07:53
 26/27 anonim ***** válasza:
77%

Azért azt is érdemes lenne végig gondolni, hogyha a lakhatásodra nem kell költeni, mire megy el havi 200-250 ezer forint. Az elején nehéz összegyűjteni az alapokra, de utána már egyre könnyebb. Vagyis most kell áldozatokat hozni.

Azt kell megérteni, hogy egy kapcsolatban évek után, ha közös a cél, akkor nincs olyan, hogy az én pénzemből veszek magamnak autót. Az én pénzem kihat a párom/házastársam életére is, mert csúsztathat olyan projektet, amit közösen álmodtunk meg és mindketten kellünk hozzá.

2021. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Mivel jelenleg jóval kevesebbet keresek, természetesen örülnék neki!
2021. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!