Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Huszonéves nők, elégedettek...

Huszonéves nők, elégedettek lennétek nettó 350 ezres fizuval?

Figyelt kérdés
Irodai meló(pontosabban home office), főváros. Elégedettek lennétek ezzel, vagy inkább külföldre mennétek?

2021. aug. 20. 21:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha otthonról végezhető akkor igen sőt nagyon is.
2021. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
elégedett. mostani fizum 1,5x-se.
2021. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Hasonló a fizum, bár nem home office, laborban dolgozom vezetőként. Tavaly voltam home officeba, soha többet, nem jött be. Nem lehet úgy a reklamációkat kivizsgni, nem megfelelőségeket intézni stb
2021. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Most minek kell ennyi H lye kérdést feltenni?

Én igen , de biztos van aki nem. Akkor?

2021. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#4 érdekel, hogy általánosságban mi az emberek véleménye. Minek kell válaszolni, ha hülyeségnek tartod?


Eleinte én is úgy éreztem, hogy jó fizu, de mikor már autót szeretnék venni, vagy ingatlant, meg azért nyaralni is menni, akkor már elég kevésnek érzem...ti hogy vagytok ezzel? Vagy nincs ezekre igényetek?

2021. aug. 20. 22:57
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
A 20-as éveim elején örültem volna neki, a végén már többet kerestem, így nyilván nem.
2021. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%
28 körül volt ennyi a fizum, 5 éve. Elégedett voltam vele, de folyamatosan kerestem a lehetőséget a továbblépésre. Évenként váltottam állást, és mostanra 600 felett keresek.
2021. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%

Recepciós vagyonőrként havi 7 nappal, igaz 24 óra, de nyugodt alvós munkával + saját önjáró vállalkozással keresek 700 nettót.


Átlagbért nézve nem rossz fizu, de ebből nem fogsz egyről a kettőre jutni!

2021. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Férfi vagyok, de igazából ott értelmetlen a kérdés, hogy nem mindegy mire költöd a 350 ezret.


Ha egyedül akarsz albérletben boldugulni, akkor nem nagy összeg és szinte soha nem fogsz egyről a kettőre jutni. É s különösebben jól sem fogsz élni belőle.


Másik oldalról nézve, ha van egy férjed aki hasonlóan keres, akkor már el lehet lenni ezzel a pénzzel.

2021. aug. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
Te kevésnek érzed. Ha itt mindenki azt mondja, hogy örülnének, ha ennyit kapnának és ez nem kevés, akkor többnek fogod érezni?
2021. aug. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!