Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire való nekem az irodai,...

Mennyire való nekem az irodai, adminisztrációs munka, ha autista vagyok? Egyetemet végeztem, de sehova sem kellek, mert nincsenek szociális készségeim.

Figyelt kérdés

Kb mindenhova elvárják azt, hogy kommunikálni tudjon az ember, minden egyes irodai álláshirdetésnél oda van írva, hogy jó kommunikációs készség. Csapatban dolgozni egyáltalán nem tudok.

Ha megszólalok az állásinterjún, már akkor elbukok. Azt is szóvá tette a HR-es hogy miért nem nézek a szemébe ha hozzá beszélek. Márpedig én nem fogok senki szemébe nézni.



2021. aug. 21. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Akkor menj gyártósorra. Sajnos nem ismerek olyan munkát, amiben nulla kommunikáció van és irodai.
2021. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dávid ***** válasza:
100%

Önkormányzat kínál állásokat megváltozott munkaképességűeknek, és mivel minden 50. munkavállaló lényegében ingyen van nekik, ezért megéri téged foglalkoztatniuk.


A volt ismerősöm egy parkolási (önkormányzati) cégnél dolgozik.

2021. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszont ezek nagyon rosszul is fizetnek
2021. aug. 21. 19:12
 4/8 ascelpius ***** válasza:
100%

Még teljes mértékben back office munkáknál is elengedhetetlen a kommunikáció: mikorra, hogyan csináljuk meg.

Amúgy pedig kommunikáció nélkül az interjún is elhasalsz, valamennyire muszáj belejönni.

2021. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is autista vagyok. Dolgozhatnék irodában is, meg is próbáltam, de nem megy. A telefonálás gondolatától is kiráz hideg, lefagyok ha a kezembe adják, hogy hívjak fel valakit. Én sem szeretek más szemébe nézni, nem értem miért nem lehet elfogadni. Az irodista hülye picsákról már nem is beszélek. Inkább elmentem gyárba dolgozni. Nem csak sori, operátori munkák vannak. Sokkal többet keresek, mint az irodában, több alkalmam van egyedül lenni, ráadásul az emberek is normálisabbak, elfogadóbbak. Szerencsém volt.
2021. aug. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ascelpius ***** válasza:
92%

"Én sem szeretek más szemébe nézni, nem értem miért nem lehet elfogadni."


Elfogadja mindenki ha tudják az okát. De egy vállalkozás nem engedheti meg, hogy mondjuk az ügyfél kényelmetlenül érezze emiatt magát. Csúnyán hangzik, de sajnos ez van

2021. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A telefonálástól engem is kiráz a hideg. Utálok telefonálni. Csak az írásbeli kommunikáció a biztonságos.
2021. aug. 22. 18:28
 8/8 anonim válasza:
0%

Aspi vagy? Vagy autista

Van valami szuperkèpessèged?

Valami olyan èrdeklődèsi kör...?

2021. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!