Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres Budapesten egy...

Mennyit keres Budapesten egy ügyfélszolgálatos / vevőszolgálatos / adminisztrációs / irodai asszisztens átlagosan?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyi az átlagkereset vevőszolgálatos / ügyfélszolgálatos pozícióban ( pl Jsyknél, vagy obi, illetve kisebb cégek esetében is érdekel. )


Illetve mi az átlagkereset ( így covid járvány alatt, hisz sokan keresnek most melót, mert megszűnt a munkahelyük, ezáltal, lejjebb mennek a munkabérek, mert sok a munkaerő)

- adminisztrációs munkatársként ( irodai munka )

- irodai asszisztensként?


Multicégeknél lévő bérek, és kisebb vállalkozásoknal lévő bérek is érdekelnének.


Sok helyen ugye bérigényt kérnek, és nyilván ha 2 ember tapasztalata, nyelvtudása megegyezik, akkor amelett dontenek, aki a kevesebbet kéri... 200.000et lehet mondani vagy az sok? ( igazából ha több lenne, annak is örülnék )


( egyetemi végzettség,

Recepció: 5 nyár tapasztalat ( gyógyfürdő, kalandpark, diákmunka

Diszpécseri tapasztalat: 2 év ( étterem - házhozszállítás, illetve bowlingclub foglalások rögzítése )

Vevőszolgálat: 2 év tapasztalat kisebb vállalkozásoknál

Irodai munka: 1.5 év tapasztalat


Angol felsőfok, német középfok ( a németem passzív, de 2 hét alatt vissza tudom hozni )

Excel, word felhasználói szinten megy.


Szerintetek? 28/l


2020. dec. 11. 23:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ezeken kívül még bolti eladói, ill. éttermi pultos tapasztalatom van - szóval nagyon sokat találkoztam munkám során emberekkel, az udvariasság pedig alapdolog nálam.
2020. dec. 11. 23:58
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Kb . 300000 egy átlag ügyfélszolgálatos minimum kereset Budapesten ( legalábbis ahol rég dolgoztam ott annyi volt )
2020. dec. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Sztm ügyfélszolgálat kb.160000ft nettó/hó.

Irodai,adminisztrációs munka nagyon tág,nagyon nem mindegy,hogy szó szerint papírtologató munkáról van szó,érettségivel,felhasználói számítógépes tudással,nyelvtudás nélkül,ez sajnos 130000 ft/hó is lehet.

Ha tudsz nyelvet,ssc- k felé nézelődnék,az tuti több,mint 160000ft.

2020. dec. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Akkor én meg se szólaljak a nettó 250.000-mel mint személy és vagyonőr, pedig nő vagyok, ráadásul nagyon nem Budapesten, párom lakatos-hegesztő nettó 350-400/hó+ ugye az itthoni maszekok.

Hát ilyen az amikor valaki csak papírt akar tologatni, meg emilyen mikor valaki tényleg csinál is valamit.

2020. dec. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

#4


Személy és vagynőrként nőként pont azért keresel ennyit mert nő vagy. Kellesz a céghez a kvóta miatt.

2020. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nem rossz H-P 6-14 óráig.

A vendéglátásba a gyerek miatt nem mennék vissza.

2020. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Természetesen dolgoztam 24/48-ban is, ott tényleg nagyon jó volt a fizum. De férfikollegáim sem panaszkodnak.
2020. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Nettót sehol nem szokás mondani, szóval számold ki mennyit akarsz kapni és annak a bruttóját kérd. 300 körül reális.
2020. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel a tapasztalattal és nyelvtudással 450 br környékén adna egy SSC és rengeteg nyitott pozi van. Unisys, Tata, Cognizant, Roche, ITSH (most talán DT IT Solutionsnek hívják), BT, Celanese stb
2020. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

"Akkor én meg se szólaljak a nettó 250.000-mel mint személy és vagyonőr, pedig nő vagyok, ráadásul nagyon nem Budapesten, párom lakatos-hegesztő nettó 350-400/hó+ ugye az itthoni maszekok.


Hát ilyen az amikor valaki csak papírt akar tologatni, meg emilyen mikor valaki tényleg csinál is valamit."


Azért valljuk be őszintén, vagyonőrként se teszel sokat.. (tudom, mert tízen évig dolgoztam a "szakmában") Tedd azt is hozzá, hogy ezt nagy valószínűség szerint szürkén keresed (lehet azt mondják, hogy be vagy jelentve, de 90%, hogy hazudik a munkáltatód) szabiról, táppénzről csak álmodozhatsz, és dolgozol, akarom mondani ott vagy alsó hangon 240 órát..

2020. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!