Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha két hete megkaptam az...

Ha két hete megkaptam az állást meddig várjak a szerződéssel?

Figyelt kérdés
Két hete voltam második körös állásinterjún próbamunka után, amit ki is fizettek, majd közölték, hogy szeretnének felvenni szeptembertől. Mondták, hogy majd küldik az infókat, plusz a szerződést, de még semmit nem kaptam. Meddig várjak? Nyilván én sem akarok lyukra futni, de az állítólagos kezdés előtt egy héttel nem kelllett volna már szerződést küldeniük, vagy legalább valami infót? A legutolsó interjú óta amikor elmondták, hogy felvesznek egyáltalán nem kerestek. Nekem kilátásban lenne egy másik munka is, amit emiatt halasztgatok.

2021. aug. 24. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Dimi-duma.

Válaszd a másik opciót. Bizonytalan nagyon , és a bizonytalanra rossz alapozni.

2021. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de ne légy életképtelen.

Hívd föl őket még ma. Augusztus van, nálunk a cégnél kevesebben vannak benn mint szabin kb, lehet ott is szabira ment a HR. Írj egy e-mailt, vagy hívd föl őket, hogy mi a helyzet.

2021. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Abban maradtunk, hogy majd ők keresnek, ezért nem tudom jó ötlet-e ha én hívom fel őket.
2021. aug. 24. 16:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó ötlet, ha Te hívod fel őket (főleg egy ilyen szituban).


Kérdezd meg tőlük, hogy felvételkor milyen iratokat vigyél, szeretnél felkészülni rá, hátha valamilyet be kell még szerezned, és kb. mikor várhatod a személyes megjelenést. Ott rögtön kiderül, hogy tényleg várnak Rád vagy sem.

2021. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Azt mondták keresni fognak, mert kellesz nekik. Nem kerestek. Ennek ezer egy oka van, augusztus táján tényleg lehet sima fejetlenség. Nem vernek meg ha keresed őket, de lehet lesz egy állásod. Hajrá.
2021. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hozzáteszek, hogy egy kivétellel mindig első nap kaptam szerződést (multis helyek), így az még nem gond ha nincs meg a munkába lépésig. Kivéve, ha máshogy ígérték.
2021. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felhívom őket! :)
2021. aug. 24. 18:50
 8/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Felhívtam őket tegnap és megígérték, hogy még tegnap küldenek szerződést amit átnézhetek, illetve infót, de semmit nem kaptam. Másnál is van ilyen? Ha ennyire megbízhatóak nem tudom mi lenne később.

2021. aug. 26. 10:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na azóta történt valami?
2021. aug. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az amit legutoljára írtam. Hívtam őket, ígérték, hogy küldenek, de azóta se küldtek.
2021. aug. 27. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!