Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltásnál mennyire "szabad" a...

Váltásnál mennyire "szabad" a jelenlegi fizura rákérni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 900k bruttó a fizetésem, fél team lead poziban SSCnel penzugyon.


Elgondolkodtam a váltáson, nagyobb felelősséget, viszont kis mértékű fizu növekedését nem érne meg itt hagynom a jelenlegi tok jó csapatot.


1,1-1,2 millióval nagyon felé lőnék?

A helyek amiket néztem az már teljesen team lead pozikat jelentene.


2021. aug. 25. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Team lead-ként vannak olyan területek ahol az 1,2m bruttót meg fogod kapni, ha kellő tapasztalatod/nyelvtudásod van.
2021. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a jelenlegi fizudtol fugg, hogy mennyit kerhetsz, hanem az uj pozicio bersavjatol.
2021. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ilyen jól lehet keresni SSC-ben?


En gyakornok vagyok egy SSC-nél és heti 40 órában kapok havonta 230 nettót.


Diákként nem rossz, nem?

2021. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy mennyi a reális azért a pozícióért, ennek fényében kérj pénzt
2021. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teszteld a piacot. Semmi nem tiltja meg, hogy teszteld a lehetőségeid, nyilván érdemes diszkréten csinálni. Ha van egy olyan lehetőséged, ahol szakmailag feljebb lépsz, 250-300 br.-val többet fizet, akkor érdemes elgondolkozni a váltáson.
2021. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

válasz 3#-nak:


Ez a 230 nagyjából, ez átlag kezdő fizetés ssc-k esetén, ahova nem várnak el releváns diplomát, csak szimplán egy diplomát és nyelvtudást.


Másrészt, igen, nyilván szakmai pozikban teamlead szinten, akár ilyen "jól" is lehet keresni.

2021. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 akkor orulnom kene gondolom hogy ennyit keresek gyakornokkent, nem?


Jelenleg mesterkepzesemet csinalom mellette, remelhetoleg amint vegzek es atvesznek "normalis", teljes allasba, azert legalabb 300 nettot fogok kapni.

2021. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom diákszövetkezeten keresztül csinálod, tehát csak 15%-ot adózol. Az így gyors fejszámolás után, 1700 bruttó / óra, ami jónak mondható diákként, ennél tényleg csak elvètve fizetnek többet, 1800/1900 esetleg. Ennél jobban informatikában lehet csak jobban keresni diákként.
2021. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig az tartottam szem előtt, hogy akkora összeget mondjak amiért tényleg szívesen otthagynám a jelenlegi cégemet. Vesztenivalód nincs, mert max. nemet mondanak, te pedig kevesebbért úgysem mentél volna szívesen oda.
2021. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!