Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt rá példa valakinél, hogy...

Volt rá példa valakinél, hogy azért kellett felmondani egy munkahelyen vagy erősen meg fontolni ennek a gondolatnak is a lehetőségét, mert nem tudott a munkatársaival jó viszonyt ki alakítani?

Figyelt kérdés
A munkatársak bunkók voltak és folyamatosan piszkálták és be szóltak neki, minden munka napon. Annyira el fajult már ez a dolog, hogy a főnökség se tudott segíteni?

2021. aug. 26. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem, civilizalt emberekkel dolgozok egyutt.
2021. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tettem, mentem egy másik helyre és nem bántam meg!
2021. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkán voltam ilyen helyen, borzalmas volt. Valami bizbaszösszeszerelőüzemben, mindenki 60as IQval, én meg harmadéves egyetemista voltam, és ebből már arra következtettek, hogy én többre tartom magam náluk, úgyhogy folyamatosan csesztettek mindennel. Két hetet töltöttem ott, szóval nem vontam be a vezetőséget, két hetet négykézláb is ki lehet bírni.
2021. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!