Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit mondjak allásinterjún, ha...

Mit mondjak allásinterjún, ha próbaidó végén rúgnak ki?

Figyelt kérdés

A három hónapos próbaidőm a jövőhéten jár le, és mivel semmi érdemi feladatot nem kaptam már az utóbbi időkben, soha nem kaptam semmi pozitív visszajelzést a munkámra nézve, úgy érzem, hogy néhány nap múlva búcsút vesznek tőlem.

Tudom is magamról, hogy nem végeztem jó munkát, nem is igazán képzelem el magam az adott pályán és a főnökség hozzáállása és stílusa sem szimpatikus, szóval valószínüleg én magam is eljöttem volna pár hónap mulva, feltéve ha felvettek volna közben máshova.


Most megint elkezdtem küldözgetni az önéletrajzokat, csak nem tudom mit kellene mondanom arra, hogy próbaidő alatt kirugnak, mert nyilvén rákérdeznek majd. Van olyan válasz, ami nem nullázza le az összes esélyemet?



2021. aug. 29. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én így jártam tavasszal. TÖbb ajánlatot kaptam azóta, nem gond semennyire, ilyen van. Megmondod hogy picit más területen képzeled el a munkád. Tudod hogy ez a 3 hónap Manager szempontból ijesztő lehet, neked is nagyon nehéz döntés volt, de nem érezted jól magad abban a szerepben, ezért jelentkezel most xy cégbe. Aki interjúztat, biztos dolgozott már szintén szar cégnél, ha ez az első ilyen eseted, szerintem nem lesz gond, hajrá.
2021. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell mindent beírni az önéletrajzba
2021. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

tegnap 22:43


Így van.

Csak a szépet és jót.

Ha érdekelni fogja őket még valami akkor úgyis rá kérdeznek. Ha meg nem kérdeznek rá akkor valószínűleg nem is érdekli őket.

Pl ha nem dohányzol azt bele irhatod.

De ha dohányzol azt nem kell. Később úgy is észre veszik. Ha meg megkérdezik miért nem mondtad, megmondod hogy az után szoktál rá hogy fel vettek mert ez a munkahely ki készít idegileg.

Ez csak egy példa volt hogy nem kell mindent az orrukra kötni.

Az Én egyik volt munkatársam eltitkolta hogy kemény alkoholista, meg hogy 3 féle betegsége van. Ebből az egyik az alkohol epilepszia. Három évig élősködött a cégen (táppénzrő táppénzre járt. Volt amikor 100%-osra). Mire rájöttek hogy valami nem stimmel nála. Ki derült az is hogy már 11 helyről rúgták ki. De ezeket a jelentkezéskor nem mondta. Fel is vették. És veszélyes munkakörbe dolgozott. Na végülis az egyik művezető volt olyan tökös és meg szondáztatta. Akkor rúgták ki. De ha ezeket már az elején elmondja fel se veszik. Így meg 3 évig kapta a pénzt a semmiért

2021. aug. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon a helyen képzelted el a jövődet karrier szempontjából,nem tetszett eléggé a munka,ennyi.Vagy azt is lehet hogy nem írod be ha nem releváns a tapasztalat,így biztos nem kell magyarázkodni.
2021. aug. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előzd meg, hogy kirúgjanak, mondj fel te.
2021. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De hiszen még ki sem rúgtak, miért aggódsz már most ezen? Az önéletrajzodban, amiket most elküldesz, nem írod bele, hogy augusztusig dolgoztál ott, vagy igen? Akkor meg miért kérdeznének rá? Ha meg szóba kerül, mondhatod azt, hogy te mondtál fel, és probléma megoldva.
2021. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Próbaidő két irányú dolog, szóval ha rákérdeznek mondd azt, hogy az adott feladatkor és munkahely neked nem volt megfelelő, nem érezted magadénak, ezért közös döntés alapján eljöttél, (ha felmondanak neked, akkor kérd közös megegyezéssel, mivel végkieg nem jár hátrányosan nem érint) .
2021. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!