Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 munkahely közül melyiket...

2 munkahely közül melyiket válasszam ha mindkettőre felvennének?

Figyelt kérdés

Adott 2 állásinterjú lehetőség viszont mindkettő teljesen más szakma de mivel van tapasztalatom mindkettőben így esélyesnek érzem magam és ha mindkettőre felvennének, melyiket válasszam ha mindkettő tetszik és nem az anyagiakat nézném? Pont úgy egyeztettem időpontot, hogy mind a 2-őt megnézhetem és így dönthetek.

-Közeleségileg mindkettő helyén van, egyáltalán nem messze tőlem

-Pénzileg hát az egyik fizet jóval többet mint a másik amelyik nem annyira vonz de mégis tetszik

Mindkettőben látom magam elhelyezkedni és teljesíteni viszont most valamiért döntésképtelen vagyok, covid óta nehezen találok állást és nem szeretnék ismét ennyi ideig munkanélküli lenne így valamelyiket elvállalom ha felvesz és megfelelek.

Holnap lennének az interjúk és már izgulok pedig néhány interjún voltam , nem kéne, de most egy ideje ez az első ismét.

Fontos tényleg az, hogy melyiknél kereshetek többet ha a munka mindkettőnél bejön?

(bocsánat a sok mindkettő szó használatért, de más nem ugrott be :D)



2021. aug. 30. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, így, hogy interjú előtt vagy mindkét helyen, még teljesen felesleges ezen agyalni.


Menj el az interjúkra, szerezz első benyomást, nézd meg mi a munka és utána tudod őket összehasonlítani.

2021. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érezni fogod melyik q te helyed. Ne dönts azonnal, várd meg amíg leülepszik.
2021. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Addig kár dönteni míg fel sem vettek egyik helyre sem.
2021. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3:Ezért is így szól a kérdés, hogy "2 munkahely közül melyiket válasszam ha mindkettőre felvennének?" nyilván majd akkor lesz aktuális ha mindkettőre esélyes vagyok így értettem..
2021. aug. 30. 16:41
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Akkor majd tedd fel akkor a kérdést! Még semmi értelme főleg úgy, hogy te magad sem tudod pontosan milyen a munkahely.
2021. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5.ami holnap lesz, mellesleg nem mindegy mikor teszem fel a kérdést?..ennek ellenére is lehet válaszolni rá..
2021. aug. 30. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:

De mi alapján adjunk tanácsot? Leírod hogy a pénz nem számít de az egyetlen különbség amit írtál a kettő között a fizetéskülönbség és hogy az egyik nem vonz még is tetszik (??). Szóval tulajdonképpen azt kérdezed meg, bármiféle részlet nélkül hogy az A vagy a B helyet válaszd, anélkül hogy a kettő között különbséget tennél bármiben is.


Nem kötözködni akarok csak ez alapján nem tudom hogy mit vársz hogy mondjunk.

2021. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Azért mondom látod nem fogja fel miért írtam neki, hogy korai a kérdés...
2021. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8...
2021. aug. 30. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Komolyan az ilyen kérdések rendesen felidegesítenek,semmit nem írsz le ami alapján mondhatnánk valamit.Egy oldal szöveg alatt annyit tudunk hogy az egyik jobban fizet de nem jön be annyira a másik roszabbul fizet de jobban tetszik.

Erre mégis mi az anyám kínját mondjak?Döntsem el neked hogy fontosabb-e a pénz a munka szereteténél?Azt se tudom mi a két pozíció,mégis milyen válaszokat akarsz?

2021. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!