Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában mivel lehet...

Ausztriában mivel lehet megkeresni nettó 1800-2000 eurót? (Pincér jattal például stb) vollzeit munkával?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 10:25
 1/5 A kérdező kommentje:

Frissen végzett villanyszerelo hogy tudna kint lehetőséget kapni?

Olyan aki épp kiesett a suliból és nyilván ebben a szakmában figyelni kell, mégis a gyenge oktatást kapta, alapokat ismeri csak

2021. aug. 31. 10:27
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Senior software engineer.
2021. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nem ártana ha 1 évet otthon maradnál,és végzettségnek megfelelő profillal rendelkező cégnél dolgoznál.

Ha lesz legalább 1 év gyakorlatod ezen a területen,meg egy erős német tudás akkor már érdemes elindulni.


1 év qrva hamar eltelik, ha végig tolod egy cégnél később sokkal több előnnyel fogsz indulni. És mint ahogy írtad csak iskolai tudásod van,amit nem árt ha valós gyakorlati elemekkel frissítesz.

2021. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én egész nyáron kint dolgoztam Ausztriában vendéglátósként a barátommal együtt. Ő pincérkedett (ő kint maradt még mindig, 2,5 éve dolgozik pincérként), én pedig a bár részen dolgoztam. Az én fizetésem 1300 euró volt +15-25 euró borravaló minden nap, + napi kétszeri étkezés. Így 1650-1800 euró körül kerestem. A párom fizetése is 1300 euró +50-110 euró borravaló forgalomtól függően... így pl. a július neki 3200, az augusztus pedig 2900 eurót hozott.

Minden jót! :)

2021. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Villanyszerelő brutto kb 2200 euro. Minél több év szakmai tapasztalatod van, annál több lesz a fizetés és évente növelik az alap minimálbért. Brutto netto rechnerben meg tudod nézni, mennyi a netto. Normális osztrák cégnél, fehéren bejelentve jár a 13. És 14.havi fizetés is. Műszakpótlékok és fizetett túlóra is jót dob a fizetésen. Tudsz igényelni ingázási átalányt is, ez a megtett km-től függ mennyi.

Nem baj egyébként ha kezdő vagy, fontosabb hogy jól beszélj németül szakmailag, mert a cég is sokat tud neked tanítani ha felvesznek, persze korrekten meg kell mondanod hogy még nincs tapasztalatod.

2021. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!