Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen volt életetek első...

Milyen volt életetek első munkanapja? Izgultatok? Mit bíztak rátok? Csináltatok nagy hibát? Letoltak?

Figyelt kérdés
Elsősorban irodai dolgozók válaszát várom, de írhat más is! Köszi! :)
2010. aug. 30. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Izgultam, de tudtam azt is, hogy nem lesz nehéz dolgom, mert az első 2-3 napon oktatásokat fogok hallgatni, dolgozni még nem kell. Aztán szépen apránként kaptam a feladatokat.

Persze csináltam hibákat, azóta is van, hogy hibázom, de hát csak az nem hibázik, aki nem dolgozik.

2010. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Izgultam, de az első pár nap mindig halál unalom. Még semmi dolgom nem volt csak megmutatták mi hol van meg hogy pihenjek, kávézzak stb. Aztán most meg annyi melóm van,hogy háromnak is sok lenne.
2010. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!