Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb diákmunka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az iskola kezdésével szeretnék diákmunkát vállalni, mivel a nyári időszakban nem volt sehol hely.Azért írtam ki ezt a kérdést, mert érdekelne a véleményetek illetve a tapasztalataitok is a különbféle diákmunkákkal kapcsolatban.Tudtok valami olyat, ami viszonylag jól fizet a diák fizetésekhez viszonyítottan?Host munkát szívesen vállalnék,de sajnos még nem találtam olyat ami normális lenne.Egyszer felhívtam egyet, ahol napi 16.000 ft ot igértek, de be kellett menni az ügynökséghez és azonnal be kellett volna fizetni 7000 ft-ot...én meg gondoltam azért nem fogok fizetni, hogy dolgozhassak és az állítólagos fizetésből meg nem akarták levonni, vajon miért? :)Várom kedves válaszaitokat.


18/F


2010. aug. 31. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ahol ennyit ígérnek, az kamu. felejtsd el az ilyeneket. jó diákmunkához szerencse kell. az is olyan, mint bármilyen más munka, vagy van, vagy nincs. az órabérek általában 500-600 forint közt vannak, extrém esetben sokkal jobbat is ki lehet fogni. az adatrögzítős, borítékolós melók szerintem mindig jók, nem unod el tőlük az életed. szórólapozást ne csinálj, csak ha nagyon muszáj. akkor is olyat, ahol nem kell autók közt rohangálni (engem így ütöttek el...:D)regisztrálj több szövetkezethez. a legtöbb küld sms-t és e-mailt az aktuális munkákról, de a honlapokon is folyamatosan nézelődhetsz. remélem segítettem.
2010. aug. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Igazából arra voltam kiváncsi, hogy mik a jó diákmunkák.Én dolgoztam egy telefonos cégnél, de idegen embereknek eladni valami átverős, szemét dolgot nincs kedvem.Valamint borítékokat pakoltam 8 órában, de az valami nagyon unalmas és rossz volt.Az is borítékolásként volt feltüntetve,de nem borítékolni kellett...hanem pakolni azokat.
2010. aug. 31. 01:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ird meg melyik városban akarsz diákmunkát,én meg leirom kit keress...

ilyen bejelentetlen,fizess be előre x összeget és ugy adunk munká cimű hülyeségeket meg felejtsd el,mertt a gatyád rámegy

normális iskolaszövetkezetnél ezres a beugro,és azt is visszakapod ha kilépsz

2010. aug. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a szórólapozást szeretem, de azt a fajtát, ahol nem az emberek kezébe kell adni, hanem autókra teljesítménybérben kiszórni. Jó kis séta, amikor ráérsz, és ha meghajtod, egész jó órabér összejön. De figyelni kell, mikor van ilyen és lecsapni :D
2010. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó két választ is.2. válaszolónak: Budapesten szeretnék diákmunkát vállalni, kiváncsian várom, hogy kit ajánlassz :)

A 3. válaszolótól meg azt kérdezném, hogy ilyen munkákat hol lehet kifogni?És mennyit tudtál vele keresni?Nem muszáj válaszolni, csak érdekel :)

2010. aug. 31. 12:17
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


második voltam

2010. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Aztmég megkérdezhetem, hogy miért pont őket ajánlod?
2010. aug. 31. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

kit ajánljak,fürgediákot?:D


dolgoztam a linkelt cégnek,most velük dolgozom,egyik legkorrektebb


de diák-melo ha nem a linkelt,bár nemtudom vannak-e pesten,de hasonlóan jó a szinvonal


az ilyen senki nwem hallotta diákszövetkezeteket kerüld,olyat keress,aminek országos a hálózata

2010. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok, én Budapesten az Universitasnál fogtam ki.

De szerintem regisztrálj minél több helyre, aztán ott dolgozol, ahol a legjobb munkát találod. Bár elvileg csak egy helyen lehetsz tag, én voltam többnél is és soha semmi bajom nem lett belőle.

2010. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és laponként egy vagy két forintot kaptam, azt hiszem, de nem tudom már pontosan. Kényelmesen megvolt az 500/óra, én meghajtottam kicsit és ilyen 800-900 lett végül.
2010. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!