Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy biztosító cégnél állásinte...

Egy biztosító cégnél állásinterjún milyen kérdéseket tehetnek fel?

Figyelt kérdés
A munkakör között szerepel a személyre szóló pénzügyi tanácsadás ajánlatkészítése.

2021. szept. 10. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

tök általánosakat, hogy mennyire vagy kommunikatív, és értelmes, hogy megjegyezd a paneleket


ezek ilyen ügynöki munkák betanítanak, hogy mivel lehet befűzni az ügyfelet, aztán mehetsz isten hírével, adj el minél több terméket. Nincs komoly interjú, kb azt ellenőrzik, hogy ne legyél tajparaszt

2021. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem ügynöki munka.


Egyszer egyetemista koromban meggondolatlan voltam, és hagytam hogy elrángassanak egy ilyen interjúra.


Tulajdonképpen egy beszélgetés volt, szakmai jellegű kérdést nem kell várni, mert bocsánat, de több mint valószínű, hogy az interjúztató sem tud semmit a szektorról pár konkrét terméken kívül.

Arra lesz kihegyezve az interjú, hogy hogyan kommunikálsz, van-e ilyen jellegű tapasztalatod, miért vagy szerinted alkalmas a sales-es munkára, miért szeretnél sales-es lenni, mik a terveid a pályafutásoddal, hogyan kezeled a visszautasítást, hogyan viselkednél ha konfliktusba kerülnél, hol látod magad 1-5 éven belül etc.

Ami "szakmai" kérdés lehet, hogy megkérdezhetik hogy az Excelt mennyire ismered, de szerintem ha el tudod indítani, már alkalmas vagy erre a munkára.

2021. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb csak azt kérdezik, számlaképes vagy-e.
2021. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Groupama biztosító cégről lenne szó. Azért szerintem jó ha tisztában vagyok az alap dolgokkal.
2021. szept. 12. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most arra vagy kíváncsi, hogy miről szól egy ilyen interjú, vagy arra, hogy mit fantáziáltál magadnak össze?
2021. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Végülis már mindegy. Túlestem rajta.
2021. szept. 13. 17:40
 7/9 A kérdező kommentje:
De köszönöm mindenkinek az idejét.
2021. szept. 13. 17:41
 8/9 anonim ***** válasza:
És? neked volt igazad, vagy nekünk?
2021. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából tettek fel 1-2 kérdést, de nem folytak bele a dolgokba annyira.
2021. szept. 13. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!