Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra mibe menjek?...

Állásinterjúra mibe menjek? Egy biztosítóról van szó. (F)

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Öltöny, vagy kosztüm.
2014. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Egy rövid újjas ing nem teszi meg?
2014. aug. 25. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A rövujjas ing egy nemhivatalos, interjúra nem az igazi, hacsak nincs felette zakó, ami eltakarja. Gondolom légkondicionált az iroda, szóval ki fogod bírni a hosszú ujjút. Nyakkendő nem fontos, szóval a felső gombot nem kell begombolnod, így lazább lesz a benyomás, de mégis normális ing van rajtad.
2014. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Polipeter ***** válasza:
100%
Igen, zakó, alá pedig mehet rövid ujjú ing, erre ha odaérsz felveszed a zakót
2014. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én minden interjúra öltönyben mentem, hosszú ujjú inggel. Még 40 fokban is. Én úgy tudom, hogy a hosszú ujjú ing a "hivatalos". (Valaki írta, hogy zakó alatt nem látszik. De nagyon is látszik)
2014. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosítónál evidens az öltöny-nyakkendő kombó, egyedül a mellény elhagyható az öltönyből. Ez lesz a munkaruha is, ha már most nem tetszik, akkor ne tervezgesd, hogy melyik rövid ujjú ingben mész.
2014. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudja, hogy mit vegyen fel, nyilvan nem oltonyben fog dolgozni. Rengeteg olyan pozicio van, ahol nem talalkozik se partnerrel, se ugyfellel. Pont biztositonal dolgoztam, meg az igazgatosagi tagok is hordtak neha rovidujju inget, de csakis zako ala. Szerintem nem latszik, en legalabbis nem lattam kulonbseget. Viszont rovidet csakis zakoval. Ha mondjuk ugyfelszolgalatra vagy hasonlo poziciora palyazik, kicsit tulzas lenne az oltony. Akkor mar inkabb egy lazabb nyari zako.
2014. aug. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit érdekel a hivatalos protokoll is, akkor jelzem, hogy rövid ujjú ujjú ingre nem veszünk zakót. Lásd dr. Sille: Illem, etikett, protokoll.


Én öltönyt vennék, túlöltözni kevésbé gáz, mint alul.

2014. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"business formal"


ha egyáltalán tényleg akarsz biztosítónál dolgozni.

ott általában az utazás telefon stb saját költséged ami több mint a nyereséged.

ha nem jól teljesítesz, visszafizettetik amit addig kaptál.

remélem nem ilyen pozíció.

2014. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!