Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szenior Könyvelő bruttó...

Szenior Könyvelő bruttó bérigény az alábbi esetén?

Figyelt kérdés

[link]


Ha az adott jelölt nemcsak a minimumnak felel meg, hanem az előnyöket is hozza, akkor reális a br. 700-750 ezres bérigény? Konkrétan én nem jelentkeznék, csak kíváncsi vagyok, felmérem a piacot.


Egy hasonló kaliberű cégnél sima "könyvelő" pozi 3 év után csak angollal br. 630 ezret ér, ahhoz képest gondolom reális lehet a 700-750 ezer plusz 2-3 év tapasztalat és a német nyelvtudás miatt.



2021. szept. 10. 13:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Azt nem tudom, hogy a cég mennyit adhat, de én ezért inkább nettóban kérném azt a pénzt, amit bruttóban írtál. Szóval azért regisztrált mérlegképes, adótanácsadó, két beszélt nyelvvel, 10 év tapasztalattal pesten, multinál azért nah. Én vidéken keresek közel ennyit nettóban, kevesebb megszabott feltétellel.
2021. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

1#-nek igaza van.


Ez a 700-750 nettó, ez ilyen kvalifikációkkal, egyáltalán nem kiemelkedő, annyit nyugodtan lehet kérni.

2021. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
7%

persze, kérni nyugodtan lehet, meg egy autót, irodát titkárnőt is.



A 700-750 nettót mérnököknek fizetjük, nem könyvelőknek :D

2021. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a felsőbbrendű vagyok mert mérnök vagyok hozzáállást :)

Sok esetben egy jó adótanácsadó, könyvelő több pénzt tud hozni a cégnek mint egy mérnök. Meglepődnél egyébként, hogy a mi szakmánkban sem túl ritka ez a fizetés, sőt, senior pozícióban pl egy big4 cég simán 7 számjegyű nettót ad adótanácsadónak pl.

2021. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#3: csakúgy, ahogy nem minden mérnök keres 1 milliót, úgy nem minden könyvelő ragad meg a 250-300-350 ezres fizetési szinteknél.
2021. szept. 10. 14:26
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
4: lehet, hogy több pénzt tud hozni, de olcsóbban is megkapható (a jogászok is több pénzt tudnak hozni, mégis nevetséges béreket lehet nekik fizetni, mert aki nem megy ügyvédnek, az üveggyöngyökért dolgozik)
2021. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Ebben nem értünk egyet. Azt, aki a szakmájában releváns tudással és tapasztalattal bír, azt igenis megfizetik könyvelőként/adótanácsadóként is. Igaza van az ötösnek, a könyvelők nagy többsége valóban megragad a 250-350 ezres sávban, de bőven van aki ennek a dupláját, sőt még többet is hazaviszi. Ahogy fentebb lett írva, azokkal a skillekkel, hogy regisztrált mérlegképes, adótanácsadó, 2 nyelv ismerete, 10 éves tapasztalat simán meg lehet keresni azt a nettót.
2021. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%

7: Ezt írja a kérdező: " 700-750 ezer plusz 2-3 év tapasztalat és a német nyelvtudás miatt"


2-3 év tapasztalat + német az nagyon nem milliós br fizetés

2021. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem, a kérdező ezt egy másik állásra írta, ha megnézed.

A linkelt álláshirdetésben ott vannak az előnyök, amiknek megfelel, és az nem 2-3 év és nemét nyelv.

2021. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%
Márminthogy a másikhoz képest plusz az, nem összesen 2-3 év tapasztalat és a német nyelv is plusz az angol mellé.
2021. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!