Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügyi központban segíten...

A munkaügyi központban segítenek elhelyezkedni, ha nekem az lenne az igényem, hogy valami egyszerű, irodai jellegű munka legyen teljes állásban?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 12:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor kitől lehet segítséget kérni?
2021. szept. 12. 14:00
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Milyen diplomád van, amivel nem tudsz irodában elhelyezkedni?
2021. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Emberekkel foglalkozhatnék végezettségem szerint, viszont pszichés betegségem van, nem alkalmaznak ilyen munkakörökben.
2021. szept. 12. 14:07
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

A munkaügyi központba regisztrálsz, és 3 hónapig kapod a segélyt, nagyjából ennyi a dolguk. Nem közvetítenek ki sehova. Vagy nagy ritkán, hogy elmondhassák, hogy ők próbálnak segíteni. A férjemet egyszer kiközvetítették, el is ment állásinterjúra,a hol kb. a kezébe nyomtak egy papírt, hogy köszi, nem veszünk fel. Csak azért, hogy a munkaügyi központban be tudja mutatni, hogy ő eljár interjúkra. Meg is lepődtem, ilyen "állásinterjút" még nem láttam.

A munkaerőközvetítők/fejvadászok meg a munkaadóktól kapják a pénzt. Tehát nekik nem céljuk, hogy neked munkát találjanak, az a céljuk, hogy a munkaadónak a legjobb embert megtalálják. Tehát valamiben kiemelkedőnek kell lenni, hogy felfigyeljenek rád.

2021. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
Engem egyszer felhivtak, hogy lenne egy irodai munka, előszűrést végeznek, ha megfelelek, akkor kiközvetítenek. Elmentem, semmi extra nem volt, felolvasta az ügyintéző az állás részleteit egy papírból, utána kaptam egy közvetítő lapot. Már a munkaadót se volt egyszerű elérni, hívjam máskor, végül sikerült egyeztetni időpontot. Ott kiderült, hogy mind a munka, a munkaidő, a fizu, és az alkalmazás feltételei teljesen mások voltak, elég negatív irányba, mint, amit az ügyintéző felolvasott a papírkájából. Ennyit a nagy munkaügyis segítségről, csak az idòm és a pénzem vitte, nagy csalódás volt.
2021. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
Munkakozvetítőket keress fel szerintem, szokott lenni irodai munka.
2021. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%
eujobs például de van egy rakat. Nemrégiben láttam egy másik oldalán bankosat de alacsony volt a bér. Keresőbe írd be a munka erő kölcsönzőket. Fel a fejjel, sok sikert!
2021. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2021. szept. 13. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!