Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha több országban jelentkezek...

Ha több országban jelentkezek pl a KPMG-hez, akkor látják a recruiter-ek?

Figyelt kérdés

Pl Budapest és Berlin.

Nem biztos még a költözés. De jó lenne mindkét helyen addig túljutni az első körökön.


Az ilyen nagy multicégek toborzói rálátnak arra, ha valakinek párhuzamos jelentkezése fut máshová is?



2021. szept. 14. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennél kisebb multinál voltam, illetve vagyok most is, ezeknél egész biztos nincs / nem volt ilyen szintű együttműködés. Szvsz a nagyoknál sincs.
2021. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Külön működik minden országban, nem látnak rá ilyen szinten.
2021. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

(Nagy multicégnél dolgozom, pénzügy)

Itt látják, de nem feltétlen baj, ha több helyre jelentkezel - úgy van, hogy ugyanazt az állást több iroda is hirdet(het)i és ahol először van ember, az kapja meg.

Korlátozás 2 féle van: regionális (elősorban időzóna miatt), pl. EMEA, APAC, Americas, illetve az irodák különböző kategóriákba vannak sorolva, pl. Budapest, Varsó, Glasgow egy kategória, London, Párizs, Amszterdam egy másik. Kaetgórián és régión belül nagyjából szabadon "mozoghat" egy pozíció (pl. Varsóban és Glasgow-ban is meg van hirdetve, ahol előbb van ember ott veszik fel, de hiába lenne pl. Londonban egy jó jelölt, ha nem olyan "tier" irodába van hirdetve ott nincs pozi).

Az se baj, ha több, különböző pozícióra jelentkezel, ezt is látják de nem hátrány, sőt. Nekem pl. az interjú folyamat során jelezték, hogy most nyílott (ugyanitt Bp-en) egy másik pozíció, nem akarok-e arra "átjelentkezni" mert a tudásomnak az jobban megfelel, és végül is abba vettek fel.

2021. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem rossz interjúra hívtak be nem arra amire jelentkeztem.

Szerintem kizárt, hogy tudják még ha látják is elsiklanak felette.

2021. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!