Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem válaszolnak a cégek...

Miért nem válaszolnak a cégek az önéletrajzokat?

Figyelt kérdés

Valamelyik cég például az Aldi az több hónap után válaszolt hogy nem engem választottak. Jelenleg kamion rakodó vagyok de ez nagyon nehéz fizikálisan és nem lehet sokáig csinálni. A szakmám marketing területén van illetve beszerző.

Hiába jelentkezek online vagy akárhol ha jelentkezik rajtam kívül 1000 másik ember akkor nagyon kicsi az esélye hogy egyáltalán az interjúig eljutok. Én nem tudom mások hogy csinálják a jó munkahelyet maguknak de azt viszont tény hogy az önéletrajzos küldözgetés kezd elavult lenni.

Ötletek rá hogy akkor hogyan lehet sikeresen viszonylag 1 hónap alatt megpályázni egy állást ahová fel is vesznek?

28/F


2021. szept. 14. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önéletrajzot nézesd át egy jó ízlésű ismerősöddel, lehet, hogy azzal van baj.
2021. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1es: Azzal tuti nincs baj mert szakemberrel csináltattam nem kevés pénzért.
2021. szept. 14. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Tehát marketing végzettséged van és fizettél egy önéletrajzért ami ezek szerint rossz is???
2021. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as: Nem. Marketing végzettségem van és fizettem egy jó önéletrajzért csak olyan nagy versenyzés folyik egy egy állásokra hogy nem vesznek fel. Ez nem tudom ki hibája a munkadó vagy az hogy tömegével jelentkeznek az emberek állásokat a jobb fizetés reményében elsősorban és nagyon nagy szerencse kell hogy engem felvegyenek. És ez a szerencse eddig még nem talált meg ami nagyon nem jó mert 1. Az ember pénzből él. 2. Szeretnék végre azon a területen dolgozni ami engem érdekel.
2021. szept. 15. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!