Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres az országban...

Mennyit keres az országban most egy HR-es?

Figyelt kérdés
Mindenfajta pozició érdekel. Azt gyanìtom, hogy a Hays bérkalkulátoránál alacsonyabb, a járvány, válság miatt. Sok jelentkező, akár 60-100-et is látok Linkedinen egy állásra, mert kevés allás van. A Hays nélkül viszont nem tudom, hogy lehetne belőni a helyes fizetési igényt.

2021. szept. 15. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hays guide se a legjobb, mert szerintem maximális érteket sokszor alulbecslik, minimumot, pedig felül. Kellene látni a konkrét hirdetést, hogy reálisan lehessen mondani valamit vagy többet tudni arról, hogy eddigi helyeidben milyen feladataid voltak, milyen képzettséged van.
2021. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
HR végzettség van, de a jelenlegi helyzetben,ìgy, hogy 60-100-an jelentkeznek 1-1 HR állásra, sok fajta HR pozira kell jelentkezni, ìgy sok minden érdekel, mindegyik állásnál más a fizetési skála, ìgy szerintem nem lehet, ezt behatárolni pontosan, hogy mennyi lehet nekem pontosan a fizetési elvárásom mindegyok poziban más fizetések vannak, és ehhez kell alkalmazkodni.Ezért is kérdeztem, hogy különböző szinteken, pozikban mik vannak.
2021. szept. 15. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy nagyon túlzó, amit írsz.

Konkurencia figyelés miatt linkedinen be van nekem állítva a hr kategóriájú hirdetések. Konkrétan 100 hirdetésből 1 az, ahol 100+ jelentkező van, az átlagos jelentkező szám 10 alatt van. Nyilván ezeket a pozikat máshol is hirdetik, de az itt nem jelenik meg.

Amúgy igen sok hr pozit hirdetnek linkedinen Magyarországon, majdnem 1000 hirdetés van fent jelen pillanatban.


Milyen hr szerepekben van tapasztalatod? Mennyi? Melyik városban keresel munkát?

2021. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"IT Security and Data Privacy Compliance Manager

Randstad Sourceright Budapest, Hungary

3 weeks ago 72 applicants


See who Randstad Sourceright has hired for this role"


Én úgy tudom, hogy az applicants jelentkezőket jelent, és küldhetnék még ilyeneket, amiből én itt 72-öt látok.Lehet, hogy rosszul értelmezek valamit.Ahogy ìrtam, akár 60-100 jelentkező is lehet, nem azt irtam, hogy feltétlen ez a jellemző, habár több pozinál is magas jelentkező számot láttam mostanában hasonlókat, de biztos sok olyan is van, amelyre csak 10 körüli jelentkezés van.

2021. szept. 15. 18:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez IT viszont találtam pl Ford Budapest Regional HR BP Partner 22 applicants
2021. szept. 15. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt már három hete feltették, napi 3 jelentkezővel ki is jön ennyi ember. Friss állásokat nézz.
2021. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Atlagos jelentkezőszám 10-20 között, de van ahol több...az a 10-20 sem kevés....a fizu meg a kérdés...
2021. szept. 15. 18:50
 8/10 anonim ***** válasza:
A fizu tényleg pozíció függő. Nyilván te is tudod, ha hr végzettséged van.
2021. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

“ IT Security and Data Privacy Compliance Manager

Randstad Sourceright Budapest, Hungary

3 weeks ago 72 applicants”


Ez mióta hr pozi?

2021. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
munkaügyes troll ismét lecsapott
2021. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!