Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reális bérigény az...

Mennyi a reális bérigény az alábbi két munkakörben? Fogalmam sincs mennyit lehet elkérni.

Figyelt kérdés

1. Készletellenőr karosszéria gyártással foglalkozó cégnél, 3 műszak, érettségivel (munkaközvetítő által)


2. Bolti eladó teljes munkaidőben egy Vodafone üzletben (de hivatalosan ezt is egy másik cég, a partnerük hirdeti nem pedig a Vodafone Mo. Kft.) itt is csak érettségi a követelmény.


GYMS megye egyébként, ha ez számít.



#Vodafone #bérigény #Készletellenőr
2021. szept. 20. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Bérminimum
2021. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
🙄🙄🙄
2021. szept. 20. 17:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Most komolyan bérminimum? Hát végülis az éhenhaláshoz reális bér
2021. szept. 20. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Első Inventory Controller pozíció akar lenni akkor? 250 nettó + pótlékok.


Második tényleg minimélbér feletti picivel az alap + esetleges juttatások teljesítmény alapján (megkötött szerződések, tukmált biztosítások etc).

2021. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszod. Nos nem volt megadva ilyen angol megnevezés, de ez a leírása:


Raktári készlet napi szintű ellenőrzése

Eltérések kivizsgálása, riportálása a felettes felé, kimutatások készítése

Készlet vezetése, koordinálása

Készletellenőrzés, rendszerben való rögzítés


Elvárások:

3 műszakos munkarend vállalása

Szellemi terhelhetőség

Határozott,magabiztos fellépés

Jó kommunikációs készség

Microsoft Excel felhasználó szintű ismerete

2021. szept. 20. 18:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy a gyár saját weblapján is lehet jelentkezni az állásra. Szerintetek jelentkezhetek ott (is) újra, hogy megkerülhessem a közvetítőt?
2021. szept. 20. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Persze, egy próbát megér.

Nálunk ezért a pozícióért 8-4-ig munkarendben nettó 250et kap egy srác.

2021. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ugye már jelentkeztem közvetítőnél erre az állásra, de még nem volt dolgom ilyennel. Most akartam regisztrálni a gyár oldalán és kiírtak, hogy az email már használatban van... Hát megváltoztattam a jelszót és belépve láttam, hogy a közvetítő létrehozott már a nevemben egy profilt, meg kitöltögette az adataimat az önéletrajzom feltette... Annyira nem örülök neki. Nem akarom hogy levegyenek a fizumbol de gondolom akkor most már mindegy. 😧
2021. szept. 20. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!