Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha van egy közösségi oldalam,...

Ha van egy közösségi oldalam, ami kötődik a munkakörhöz megemlíthető állásinterjún?

Figyelt kérdés
Van egy egész nagy követőtáborral rendelkező közösségi oldalam, amivel hobbi szinten foglalkozom, és egybevág a cég céljaival. (Magyarán szólva "ingyenreklám" lenne a cégnek, ha a termékeiket megjeleníteném az oldalon amíg ott dolgozom.) Szerintetek érdemes lenne megemlítenem ezt az állásinterjún, vagy unszimpatikusnak fog feltűntetni az interjúztató előtt?

2021. szept. 20. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Sztem pozitívumnak számít, mondhatod.
2021. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem tűnik 'okos' húzásnak. Nem csak azért, mert benyalásnak tűnik, hanem mert a reklámért fizetni kell, és ezzel mindenki tisztában van. Felajánlkozni azzal, hogy te ingyen megcsinálsz valamit csak arra lesz jó, hogy kihasználjanak.
2021. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De olyan szempontból előny, hogy látják a motivációdat, és hogy foglalkozol ezzel a területtel.
2021. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es, pont ezért merült fel bennem ez a kérdés. :) Természetesen nem így vetném fel a dolgot, csak mellékesen megemlíteném, hogy hobbiból van egy ilyen oldalam, és ugyanazzal foglalkozik, mint a munkakör, ezután én dönteném el posztolok-e erről, vagy sem.
2021. szept. 20. 19:16
 5/12 ascelpius ***** válasza:
100%
Az ingyen reklámot teljes mértékben elhagynám, de az oldalt mindenképp szóba hoznám. A "miért ezt a pályát választotta/Miért ebben a munkakörben akar elhelyezkedni" témájú kérdésnél szépen be lehet fűzni a válaszba
2021. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös, hasonlóképp gondoltam, a reklámot nem feltétlenül terveztem említeni, de köszönöm a segítséget!
2021. szept. 20. 20:18
 7/12 anonim ***** válasza:
2-vel értek egyet, ne csinálj ilyet!
2021. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Elhivatottsagot tukrozhet, de en nem kevernem bele, plane nem ingyen.


Gondold el, ha hozna vasarlot, ugyfelet, a te fizud meg megbecsulesed meg ugyanugy sehol sem lenne.


Vagy ha felmondasz es koteleznenek arra, higy ugyanugy reklamozd, ingyen.

2021. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as igen, ez is benne lenne a pakliban.
2021. szept. 21. 14:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Na, akkor felvázolom a helyzetet, hogy érthetőbb legyen. :) NEM mondanám konkrétan, hogy reklámoznám a céget, viszont, amikor az állásinterjún megkérdezik miért jelentkeztem az állásra megemlíteném, hogy hobbi szinten egy közösségi oldalon vezetem a tapasztalataimat ezzel a témával kapcsolatban. Majd, ha megkapnám az állást, és mondjuk posztolnék, akkor megjelölném az adott céget, de nem tennék hozzá olyan szöveget, hogy "xy ember jöjjön ide, mert várjuk őket". Ennyi lenne a reklám.
2021. szept. 21. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!