Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 éves srác nagymenő üzletemb...

30 éves srác nagymenő üzletemberek helyett "tárgyal" (pl. ingatlaneladásról, üzletrészekről), jutalékért, és ezzel idén tisztán 17 milliót keresett - létezik, vagy csak kamu?

Figyelt kérdés

Volt osztálytársammal futottam össze, előadott valami szép mesét, hogy épp "tárgyalni megy" egy nagyvállalkozó helyett, és ezért fél milliót kap kézbe, tisztán... és hogy ezzel foglalkozik, és idén eddig 17 milliót keresett.


Ez vajon igaz lehet, vagy csak hazudott? Soknak hangzik az a 17 millió (mikor az ismerőseim havi 150 ezret keresnek), és bár jó a dumája a srácnak, nehéz elképzelni, hogy egy milliomos megbízza, hogy vegyen ingatlant helyette 100 milliókért... de hát fura világban élünk, vannak érdekes emberek...


2021. szept. 23. 15:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

17-et magának, tisztán, magánszemélyként (semmi cég vagy ilyesmi).


Egyfelől én is hihetetlennek találom, hogy egy vérbeli vállalatvezető elküld egy 30 éves taknyost maga helyett tárgyalni, százmilliókról...

Másrészt a szomszéd lánynak érettségije sincs, mert kibukott (eddig dohányboltban dolgozott), felvette egy ingatlaniroda, és ő ment el megmutatni a 450 milliós nyaralót az érdeklődőknek... azt hittem ehhez is több komolyság kell.

2021. szept. 23. 20:33
 12/12 anonim ***** válasza:
64%

11)

Annyi komolyág kell, hogy kinyisson egy kaput meg ajtót, mert nála a kulcs?

Nem kell ezeket a dolgokat komolyan venni.

2021. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!