Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melóznátok helyben nettó...

Melóznátok helyben nettó 130-140 ezer forintért szülőkkel élve, vagy tengődnétek inkább albérletben Pesten kicsit jobb fizetésért?

Figyelt kérdés

BAZ megyében lakom, mamahotel formátumban. A környéken nagyjából ilyen fizetés elérhető és ennek is örülni kell.

Vajon megérné Pesten albizni és ott melózni? Úgy tudom ott a mosogatófiúk is 200 nettót keresnek, vagy többet.


Igaz itt zanyuval élve a költségeim is alacsonyak, anyámnak elég ha a kajába adok bele, tehát igazából tudok spórolni itthon. Havi 80-90 ezret ha melózom.


Nem vagyok benne biztos hogy egyáltalán megérné költözködni, annyi esetleg hogy a nők nem röhögnének talán ki ismerkedéskor hogy anyuval élek 30 évesen.


Szerintetek?


2021. szept. 27. 14:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Alapitvanyi iskola nincs a kozelben?
2021. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy ami óta haza jöttél Gratz-ból évekkel ezelőtt, volt azóta bármi munkád? Vagy azóta is a mamahotelből írogatod ki a kérdéseidet munkanélküliként?
2021. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is próbálj egy alapítványi iskolát, ott jó az ágazati bér.
2021. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én diákként, gyakornokként, egyetem mellett többet keresek heti 30 órában...
2021. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2: volt, melóztam idén pár hónapot egy gyárban. előtte ittam.
2021. szept. 27. 16:19
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

En pestre koltoznek a helyedbe. Sot, ezt is tettem. Tenyleg szarul kerestem az elejen, de tudod mi a jo Pesten? Egyik munka jon a masik utan aztan egyszer csak ugy alakul hogy kapsz egy jobb ajanlatot es maris eleg penzed lesz es felre is tudsz rakni.

Ez otthon nem fog megvalosulni

2021. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Budapest és akkor futja majd minőségibb sörre is!
2021. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De Pesten se kínálnak 180-200 nettó felett... csak a legegyszerűbb munkákra vagyok alkalmas.


Vagy milyen egyszerű meló fizet ennél sokkal jobban?


Napi 8 óra, max 10.

2021. szept. 27. 17:35
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem szeretsz dolgozni csak kérdéseket kiírni mindennap, így a vagyonőrködést ajánlom 24/48-ban. Olyat keress, ahol tudsz is aludni éjszaka. 20 napod szabad egy hónapban.


Sok olyan hely van, ahol tudsz dögleni, így még több időt tudsz szánni arra, hogy a gyakori közönségét bombázd a kérdéseiddel.

2021. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen 8 órás gyári szar melókkal, illetve építkezésen való szar munkákat hagyd.


Vagyonőrt válaszd.

2021. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!