Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melóznátok helyben nettó...

Melóznátok helyben nettó 130-140 ezer forintért szülőkkel élve, vagy tengődnétek inkább albérletben Pesten kicsit jobb fizetésért?

Figyelt kérdés

BAZ megyében lakom, mamahotel formátumban. A környéken nagyjából ilyen fizetés elérhető és ennek is örülni kell.

Vajon megérné Pesten albizni és ott melózni? Úgy tudom ott a mosogatófiúk is 200 nettót keresnek, vagy többet.


Igaz itt zanyuval élve a költségeim is alacsonyak, anyámnak elég ha a kajába adok bele, tehát igazából tudok spórolni itthon. Havi 80-90 ezret ha melózom.


Nem vagyok benne biztos hogy egyáltalán megérné költözködni, annyi esetleg hogy a nők nem röhögnének talán ki ismerkedéskor hogy anyuval élek 30 évesen.


Szerintetek?


2021. szept. 27. 14:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Vagyonőrivel Pesten hogy lehet keresni? Elvégzem ha van benne potenciál.
2021. szept. 27. 17:45
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, de max addig, amíg egyetemre járok és csak 20-30 órában dolgozom. Ha nincs fejlődési lehetőség, akkor nem. Inkább albi és olyan állás, ahol tudok egyről a kettőre jutni, még ha nem is azonnal.
2021. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

Ajánlom az Univerz Holding Zrt-t.


Tisztességesen elszámolnak mindent, a legjobb helyeket ők kapják politikai közelségük miatt.


Szabit 12 órában fizetik. Ünnepnap dupla órabér.


Átlag 252 órával számolhatsz. Januártól meglesz a 260-270 nettó a semmittevésért. Teljesen bejelentve!

2021. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13: 250 óra azért rohadt sok... bár ha nem kell semmit csinálni akkor kibírható.


tudsz bővebben esetleg onnan infókat?

2021. szept. 27. 17:54
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

252 óra soknak tűnhet, de abból 60-80 órát alvással töltesz!


Hétvégen egész nap döglesz, filmezel, eszel, gyakorizol, mert az irodisták hétfőtől-péntekig dolgoznak. Semmit nem kell csinálni.


Állás:


[link]


Jelenleg átlag 245 nettó a bér. Teljesen bejelentve. De jövőre úgy is emelnek.


A többit már leírtam.

2021. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
a gyakorira való provokatív kérdések kírásáért nem kapsz elég pénzt?
2021. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennél jobb munkát nem találsz arra nézve, hogy idegesítsd itt a népet a saját szórakoztatásodra, és hozd a nézettséget az oldalnak.
2021. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na en dolgoztam 24/48-ban. 24 órat "dolgozol" es utana 48 ora szabad.

Ugy nez ki pl, h mesz hetfon reggel 9-re es "dolgozol=ott vagy" kedd reggel 9-ig. Utana 48 ora szabad es majd utana csutortok mesz reggel 9-re megint es pentek reggel 9-kor fogsz vegezni.

Olyan kell, ahol ejjel tudsz aludni, napkozben eltevezgetni/elfilmezgetni/telefontnyomkodni/stb.

En 2018-ban dolgoztam ilyen helyen, akkor 900ft/ora netto volt.

Szoval: 10nap×24ora×900ft=216.000 ft.

(Persze lehet, h ugy jon ki, egy honapban 11 nap esik rad, vagy csak 9)

2021. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!