Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen másodállást vállalhatné...

Milyen másodállást vállalhatnék ha konkrétan nem értek semmihez?

Figyelt kérdés
HR területen dolgozom, de ezt nem tudom csinálni részmunkaidőben, nem hasznosítható sehogy. Máshoz viszont nem értek, gondolom szellemi munkakörbe nem fognak alkalmazni esténként… 7-16ig vagyok a munkahelyen, ez után kellene valami, de nem találok sajnos, a bérem viszont kevés ahhoz, hogy egyedül el tudjak otthonról költözni. Valami tippet esetleg elfogadnék, hogy hol érdemes keresgélni vagy bármi otthon végezhető (mondjuk ezt kétlem) érdekelne. Lány vagyok, Fehérváron élek

2021. szept. 28. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Futár...
2021. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De baker most kapcsolok én is, hogy milyenmár az ha egy HR-es nem talál melót? :D:D:D

Munkaerőközvetítést vállalj, meg kiválasztást, elvégre ez a területed!

2021. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A takaritas csak megy. Nem ilyen minimalberes pozikra gondolok, hanem szep hazakat kell, 5-6ezer/oraert.
2021. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
TalentUno
2021. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy tűnik inkább munkahelyet fogok váltani, találtam egy egész jót :)
2021. okt. 2. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!