Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mesterszakos közgazdász...

Mesterszakos közgazdász diplomával pályakezdőként mekkora fizetésre lehet számítani? (elsősorban Nyugat-Magyarország érdekel)

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 23:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Külföldön nehéz munkát kapni közgáz diplomával?

Leginkább mérnököket meg szakmunkásokat keresnek. Azt mondják más diplomával nehéz labdába rúgni ott

2021. szept. 30. 16:21
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

Ez hülyeség.

Én Sopronban végeztem bsc-t msc-t is.

Angol német megvolt, gyakorlatilag nagyon hamar kaptam állást Bécsben.


Még válogatni is tudtam.

Sokat kellett utazni az igaz, de az ott eltöltött pár év nagyon sokat nyomott a későbbi karrieren.

2021. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Minőségi, entry level pozikra, túljelentkezés van mindenhol közgazdász állàsokra, ezért ha csak nem tudsz valami nagyon extrát villantani, nehéz lesz entry level pozit szerezni, hazai diplomával, külföldön. Senior pozikban, sokkal könnyebb dolgod lesz, ott pedig màr senkit se èrdekel a diploma.
2021. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én kozgaz mester diplomával, 2 nyelvvizsgával,2021-ben, Budapesten : 220.000 Ft nettot keresek, siralmas😁 Üdv a klubban!
2021. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Apám villanyszerelőként keres 600 nettót
2021. okt. 9. 18:47
 16/17 anonim ***** válasza:
én heréket vasalok, havi 8 milkáér, de sajna csak brutto:(
2021. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
33%
villanyszerelőként sokkal jobban lehet keresni mint közgazdászként
2021. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!