Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy nagy multinál kezdtem...

Egy nagy multinál kezdtem dolgozni közel 3 hete, próbaidőn vagyok irodai munkán. Mi a mód felmondani? Nem akarom ezt a munkát, eldöntöttem.

Figyelt kérdés
2021. szept. 30. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Odasétálsz a közvetlen felettesedhez, és közlöd vele a döntésed. Ő vsz. azt fogja mondani, hogy legyél szíves írásba is adni és írd le neki emailben és cc-zd rá a HR-t is.

Próbaidő alatt azonnal, indoklás nélkül felmondhat bármelyik fél, csak érdemes, hogy írásban nyoma legyen mert az addig ledolgozott napokat ki kell fizessék - ezért azt a bizonyos emailt nyomtasd ki és tedd el magadnak is.

2021. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez is Te vagy? Mert ha igen, akkor feleslegesen adtunk tanácsokat a minap


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2021. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyesnek igaza van,annyi kiegészítéssel,hogy nem kell feltétlenül elektronikusan.Saját kézzel írt levél is megfelel,a szóbeli közléssel együtt.
2021. okt. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!