Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Wizzair légiutaskísérő?

Wizzair légiutaskísérő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bocsánat, ha ez az ezredik kérdés a témával kapcsolatban, új vagyok az oldalon, kérlek ne kövezzetek meg.


Továbbtanulás előtt szeretnék egy-két évet dolgozni. Keresgéltem különféle állásokat, de mindenhol kritérium volt vagy xy végzettség, vagy xy évnyi tapasztalat az adott szakmában.

Én jelenleg csak egy érettségivel és egy angol B2-es komplex nyelvvizsgával rendelkezem. Láttam, hogy a Wizzair rövid időn belül többször is rakott fel álláshirdetést és egyre jobban foglalkoztat a téma. Szeretek utazni és repülnj, oltással is rendelkezem és bár tudom, hogy a stewardess léttől nem fogok meggazdagodni és nem is könnyű szakma, de mindenképp szükségem lenne munkára.


A kérdéseim a következők:

- Mennyire igaz az, hogy légiutaskísérő hiány van?

- Mekkora a verseny a jelentkezők között?

- Mennyire kell tudni jól úszni? (Tudok úszni, leginkább mell-/hátúszni, de a pechemre a gyorsúszás technikáját nem sikerült elsajátítanom)

- Nagyjából mire lehet számítani az interjún? (pl. szituációs gyakorlatok, stb.)

- Általánosan milyen a munkahelyi légkör? (Gondolok itt a sznob/flegma kollégákra, elvégre ez valamilyen szinten csapatmunka)

- Bármi egyéb információt szívesen elolvasok!


A Wizzair tájékoztatóját már elolvastam, a kritériumoknak (magasság, derékbőség, kor, stb.) megfelelek, leginkább személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, akár itt, akár privátban!


Előre is köszönöm!



2021. szept. 30. 19:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Az elírások miatt bocsánat, telefonról gépeltem.
2021. szept. 30. 19:13
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Hiány van jelenleg, ez igaz.

Van verseny, akárkit nem vesznek fel. Talpraesettnek kell lenned, fontos a pszichológiai megfelelés is, nem csak a fizikai. Komplex II. Osztályú reporvosi vizsgálaton kell megfelelned.

Kell tudni úszni.

Hajtós, fárasztó meló, nem túl sok pénzért. A személyzet fiatal, alapvetően jó a hangulat. 😃


Ne várj tőle olyasmit, hogy majd világot látsz, vagy sokszor alszol külföldön szállodában napokat.

Ilyen nem lesz.

Hajnalban mész dolgozni, délután végzel, vagy délre mész és éjfél mire visszatértek.

Az is lehet, hogy román, vagy cseh bazisra kerülsz. Akkor ott kell lakni, csak ritkán jöhetsz haza. Viszont akkor ingyen.

2021. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Ment a pipa! :)
2021. szept. 30. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
szét kell tenni a lábukat az biztos
2021. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ilyen felesleges butaságoktól kíméljetek már meg, kérlek…
2021. szept. 30. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!