Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » EPAM junior back end, front...

EPAM junior back end, front end, full stack álláshoz mennyi lehet a reális bérigény? (brutóbban)

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Jr, 300-450k br
2021. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Bruttó 500k.
2021. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Engem bruttó 550-el leoltottak, hogy az túl sok. Aztán egy másik cég felvett ettől többért. Ennyit a Epamról.
2021. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az EPAM rég nem az a színvonal ami volt évekkel ezelőtt. Felhígult, már mindenkit felvesznek. Én nem mennék oda.

Fizetést br 4-500k között ugyan megkapod, de máshol többet is kapsz.

2021. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2 az nem is lenne rossz :)

#3 mi a nagy különbség az 500K meg 550K között? :D Nem mondták, hogy mennyi lenne a maximum amit neked adnának?


#4, EPAM-ra gondoltam, mert láttam, hogy tömegével veszik fel a juniorokat akik viszonylag hamar 1-3 év múlva mennek is máshová, tehát ugródeszkának használják... Szerintem azért vesznek fel ennyi embert, mert egyre több munkájuk van, növekszik a cég, már nem engedhetik meg maguknak a válogatást :D talán..


Hova lehetne még jelentkezni ahol megadják ezt legalább a br 450K-t? És más cégek is elismernék a hasznosságát?

2021. okt. 6. 05:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Au epam akkor jo, ha mar senior vagy es ki akarsz menni kulfoldre, oda baromi jo ugrodeszka. Egyebkent felejtos, a recruitereik hozzaallasa neha meg kifejezetten hervaszto.
2021. okt. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárhol megadják a br. 450-et ha nem vagy teljesen haszontalan. Referenciának pedig bármelyik multi jó.
2021. okt. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#5


Juniorból nem kell nekik sok. Régi probléma, hogy a kezdőket nagyon nehéz eladni projektre. Senki sem azért outsourceol, hogy az ő projektjén tanulják meg a szoftverfejlesztést a kezdők sajnos ...


Ahogy #6 is írta, seniorként jó, ha cégen belül külföldre akarsz mozdulni. A másik, amire még jó, az a feladatkörben feljebb lépés. Tehát, ha be vagy ragadva valahol senior poziba, náluk nagyon gyorsan tudsz kapni saját csapatot, mehetsz architectnek vagy válthatsz management irányba. A fizetésed és titulusod nem fog változni. Tipikusan legalább 1 évig a következő szinten a következő feladatkörben kell teljesíteni, hogy a munkaszerződésedben is átírják a szereped és kapj valami emelést. Illetve az előléptetési procedúra is nevetséges, főleg magasabb szinteken.


Önmagában, ha csak a fizut nézzük, akkor mindig nagyon könnyű lesz náluk jobb helyet találni. Legalább nem lesz golden handcuffs probléma.

2021. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Felhígult, már mindenkit felvesznek. Én nem mennék oda."

Én sem mennék oda. Anno szerettem volna bekerülni, mert vonzó munkahelynek tűnt. Aztán voltam interjún, 5 kör (HR, angol, online teszt, szakmai interjú, próbanap) után közölték, hogy nincs a szintemnek megfelelő pozi. Aztán végigtoltam náluk egy tanfolyamot, ami után állásajánlatot ígértek. 3 hónapig hozzám se szóltak, majd újból lenyomták ugyanazt a szakmai interjút, amit korábban, két órán keresztül "vallattak". Ezután megint 2 hétig semmi, majd kértek egy bérigényt, amit túl magasnak tartottak. Egy hónappal később másik helyen többet kaptam, mint amit nekik mondtam.


Röviden: nekem az Epam hatalmas csalódás.

2021. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9, hát ez hihetetlen, nem tűnnek túl korrektnek, egyébként mennyit kértél, ha nem titok amire azt mondták, hogy túl sok? te voltál aki az 550K-t is írta?


Illetve, hogy érted, hogy nem szóltak hozzád? Tehát így nem tréningeltek semmit? :O

2021. okt. 6. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!