Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem fizetett ki rendesen a...

Nem fizetett ki rendesen a főnököm?

Figyelt kérdés

A múlthó előtti hónapban többet kaptam majd húszezer forinttal, holott a múlthónapban is volt sok túlórám és hétvégén is dolgoztam. Szóljak a főnökömnek, hogy valamit elszámoltak?

Annyira kiakadtam ma, hogy már el is terveztem, ha nem ad többet, felmondok.


2021. okt. 8. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem számolod ki? Ha felmondasz, ennyit se fogsz kapni
2021. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha felmondok, talán találok olyan helyet, ahol kifizetnek. Nem állapot hogy néha 11-14 órákat dolgozok és mellette még szombaton is, de nem fizeti meg. Ingyen nem fogok neki dolgozni.

Hülye felfogás, hogy "ha felmondasz ennyit se fogsz kapni". Ezek szerint téged nem zavarna, ha havonta húszezerrel kevesebbet kapnál, mondván legalább kapsz?

2021. okt. 8. 18:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De, de csak a h.lye mond fel elsőnek, aztan keres másikat. Én is váltottam már munkahelyet, munkanélküli viszont sosem voltam, mert elsőnek keres az ember, aztán mond fel
2021. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bérpapírod van?
2021. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 ez csak azokra igaz, akik nem érnek semmit a munkaerőpiacon
2021. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kapsz fizetési kimutatást? Olvasd el, és ha valamit nem értesz, kérd meg a bérszámfejtőt, hogy magyarázza el. Hidd el, sokkal kevébé macerás, mint új helyet keresni.


Ha normális helyen (tehát nem feketén) dolgozol, a főnök nem fog tud mit kezdeni azzal, hogy "Főnök, ha nem adsz hozzá egy huszast a múlt havihoz, többet nem jövök."


Ha elszámoltak valamit, és szólsz, akkor kijavítják. Ha helyesen számoltak, nem fognak többet adni, azért mert kiakadsz.

2021. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
5-ös, nem, ez azokra igaz, akik nem olyan lúzerek, mint te :)
2021. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

haha, 7es, látszik hogy mennyit érsz


meg tudod egy ilyen lúzernek mint nekem van akkora tartaléka hogy évekig kényelmesen éljen munka nélkül is ;)

2021. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, nekem is, ezért építem a házam, mert nem vagyok ilyen agyalágyult :)
2021. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kaptam bérpapírt,de nincs feltüntetve rajta a túlórám. Egyébként a túlórákat külön kell felírnom, mert hivatalosan azt nem számolják. Ha van túlórám, akkor azt külön hozzá kell fűzni a munkaidő nyilvántartásomhoz.
2021. okt. 9. 03:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!