Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Unix autó logisztikai központb...

Unix autó logisztikai központban raktáros tényleg megkeresi a bruttó 400 ezret?

Figyelt kérdés
Honlapjukon azt írják 440 is lehet 2 műszakban. Ez reális? Ha igen mennyire húzós a munka?

2021. okt. 11. 19:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Én úgy hallottam, hogy a 200-220 simán elérhető. (persze ez sem sok) De ami aggaszt, hogy a munka ruhát ki kell fizetni, ami, ha jól tudom 100e ft, ha nem fizetsz, akkor 1evig nem lehet felmondani. Ami még megremiszt, hogy ilye 2,7 az ertekelesuk, vagy még rosszabb... Egyébként 440e a nettója kb 290e, ami nem e rossz, ha igaz lenne...


Amit meg hallottam, hogy állítólag nincs túlóra, már nem megengedett, mert az az üzlet politikagy sán kívül masra is idő.


Hát nem tudom, a Bardinal már kétszer csőbe húztak(két nagyot ígérő külsős cég, jól tudtak hazudni. Egyébként azért nem egzakt mennyit keres az ember, mert teljesítmény után kapsz. És sajnos később derül ki, hogy igen csak ideálisnak kell lenni midnennek, hogy az ígért fizut legalább megközelítsuk.

2021. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Unixnal dolgozom kb masfel eve, az elso par honapban 230 netto korul kerestem, azota minden honapban megvan a maximum, azaz a 440 brutto = 290 netto.

Ez alol az elozo honap volt kivetel, amikor 2 hetet kiestem a COVID miatt, a jelenlegi honapban centire pontosan lesz meg a maximum, mert kicsit lazabban vettem honap elejen, mivel meg ereztem az utohatasokat azert, de altalaban (ugye a 440 ugy jon ossze, hogy 200 alapber, kb 9000-10000 muszakpotlek, es cimkepremiumbol 230-at kell elerni a maxhoz) nekem a premiumom ilyen 260 korul szokott lenni, szoval ha kifizetnenek 460-470-et, akkor annyit keresnek🤷🏼‍♀️

Nyilvan teruletfuggo meg egyebek, de szerintem nem egy lehetetlen feladat jol keresni, megmondom, kik nem keresnek jol, azok a kollegaim, akik logni, pihenni, bandazni stb jarnak csak be, vagy azok, akik dolgoznak ugyan, de valamiert nem megy nekik, nem nekik valo, szoszmotolosek, butak (nem egy agysebesz allas, de van egy szint azert) lassu felfogasuak.

Szerintem nem kell megszakadni a meloban, de ha valaki ucsorogni meg mobilt nyomkodni akar egesz nap, akkor ne raktarba menjen dolgozni, vagy legalabbis ne ebbe.

2021. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12


Akkor amit feljebb írt valaki, hogy munkaruhát ki kell fizetni stb leírnád hogy van?

Illetve amikor te mentél kellett tapasztalat? Régebbi hirdetésükben nem láttam most meg, amikor jelentkeztem volna látom ott van elvárásként ( nem csak simán előnyként). Raktárosnál írja - árucímkézőnél nem, utóbbi nem tudom pontosan mit csinál ( persze a szót értem), de akkor lehet az marad nekem vagy semmi annyi rosszat olvasok.

2021. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Most mi a helyzet ott?
2023. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14


Rosszabbakat hallok, mint valaha.

FB csoportokban, ahol konkrétan a negatív dolgokat osztják meg cégekről messze vezet, de legalábbis Top3-ban van mindig . Áldom az eszem nem mentem oda.

2023. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!