Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok olyan helyen,...

Dolgoznátok olyan helyen, ahol kismillió projekt van és az ügyvezető sem tudja milyen plusz feladatok lesznek, vagy mit akar?

Figyelt kérdés

Voltam egy cégnél, ahol az ügyvezető kb semmi mellett nem tudott elköteleződni. Vagy 4-5 projektet (vállalkozást) sorolt fel, amik vagy elindultak, vagy nem, plusz még XY emberrel áll szerződésben, hogy átvesz feladatokat.


Az új embernek kellene X feladatkörön belül mindegyikkel foglalkozni, random. Megkérdeztem, pontosan mi lenne az, nem tudta. Mik lesznek a jövőben, nem tudta. Semmire nem tudott válaszolni, kb ahogy esik, úgy puffan a dolog. Útközben kitalált pár plusz feladatot (amik túl kívül esnek a tapasztalatomtól és nem szívesen csinálnám) megkérdeztem, azzal is az új ember fog foglalkozni? hát nem tudja.


Volt egy másik ember az interjú, akit útközben rakott át más pozira, amire nem is eredetileg vették fel.


Az egész nekem egy ad-hoc káosznak tűnik, ahol nincs folyamat, de előre látás sem. Csinál új projekteket, aztán az menjen valahogyan. Olyannyira nem tudja, hogy elmondta, elég régóta keres embert, de neki nem alkalmas senki.


2021. okt. 14. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapitvanyi iskolarol van szo?
2021. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem. kereskedelmi cég
2021. okt. 14. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jol fizetnek igen, mindenhol kaosz van...
2021. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ennyire nincs káosz mindenhol. Fizetést nem tudom
2021. okt. 14. 11:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyire hogy lehet felvarrol venni egy interjut? Elso korben ha nincs szo legalabb a bersavrol akkor minek vesztegetned az idodet?
2021. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem vettem félvárról, ő mondta, hogy majd ha felvesznek, megadják. Legtöbb helyen nem válaszolnak fizetési igényre
2021. okt. 14. 12:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen helyen dolgozom.
2021. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyen dolgozom, nekem tetszik.

Mindent rámhagy a nagyfőnök ezért azokat a feladatokat választom ami tetszik.

Ezzel meg is oldódik az összevisszaság kérdése mert amibe időt és energiát fektetek az a project szépen halad és ügyfél is elégedett. Amire meg nem jut időm az elég hamar megszűnik.

2021. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Mindent rámhagy a nagyfőnök ezért azokat a feladatokat választom ami tetszik."


Itt nem volt szó választásról, mert azt sem tudta megmondani milyen feladatok vannak, mire van szüksége

2021. okt. 15. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!