Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy 100 fős...

Mennyit keres egy 100 fős építőipari cég ügyvezetője?

Figyelt kérdés
Egyik nap elhaladtam egy vidéki építőipari cég mellett autóval, nagyon szeretem a régi sport klasszikusokat és amerikai izomautókat, megálltam a parkolónál, ott volt egy Ferrari F40 és egy Mercury Custom. A két kocsi összege jóval meghaladja az egymillió eurót, előfordulhat, hogy egy ilyen "kisebb" cég vezetősége ilyen nagy összeget visz haza? Körülbelül mennyi idő kiépíteni és sikeressé tenni egy ilyen céget az iparban? Mennyit kereshet egy vezető? Egyéb iránt már rég dolgozom, építem a saját fuvarozó vállalkozásomat, mindössze csak kíváncsi vagyok.

2020. júl. 14. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

A vezető nem "keres", hanem irányítja az üzletet, megtermeltet.

Az agyát, tehetségét, kapcsolatrendszerét kamatoztatja.

Közben 100 embernek munkát ad, az egyenlő száz család megélhetésével.


Az építőipari cégeknek, ha profin vezetik és profi munkát végeznek,

akkor megy annyira jól, hogy a vezetőjük akár 10-20 milliós

autókkal járkáljon.


Ne a vagyonát, hanem a tehetségét, rátermettségét irigyeld.

De inkább próbáld meg utánozni.

2020. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jó válasz! Köszönöm szépen! Az egész biztos, hogy egy jól működő cég irányításához kell ész, tehetség és rátermettség és még rengeteg-rengeteg kitartás, hogy mindezt el is bírja a vállán egy ember. Kis, egyszerű emberként elsőnek a vagyona keltette fel az érdeklődésemet, de valóban inkább az irigylésre méltó, hogy milyen szinten tud sikeres lenni. És pár helyi ismerősömtől hallottam, hogy nem is kormánypárti. :D
2020. júl. 14. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Na igen az építőipari vállalkozók tudnak is ilyen kocsival furikázni, mikor egy négyzetmétert fél millióért húznak fel, és 90%-ban még szarul is...
2020. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!