Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 'Red flag'-e ha nagyon gyorsan...

'Red flag'-e ha nagyon gyorsan lezajlik egy jelentkezési folyamat, és már rögtön az interjú után nap jön a 'továbjutottál' és az ajánlat?

Figyelt kérdés
Gyakornoki pozi

2021. okt. 14. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, annyit jelent hogy kellesz nekik
2021. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
egyértelműen nem
2021. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan miért lenne "red flag"? Szerintem ez inkább jó. Nekem az interjú végén mondták hogy felvennének, másnap leveleztünk arról hogy mikor menjek be lepapírozni, ez volt 3 éve, azóta is szeretem a munkahelyem.

Mi lehetne ezzel a probléma?

2021. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakornoki pozi, nem egy 15 eves tapasztalattal rendelkezo lead-et keresnek. Orulj hogy nem huztak.
2021. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem jelent ez.
2021. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából redditen szoktam olvasni, ott írták páran, hogy ez red flag, azért gondoltam.
2021. okt. 14. 12:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
máskor meg az a bajtokotok, hogy hónapok után se jeleznek vissza.
2021. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Olyan is van, hogy az interjú végén, vagy, gyakrabban, fél órával utána szólnak. Pl. ha gyakorlatilag már az előző interjúk alapján döntöttek, és az utolsó beszélgetés csak egy formalitás a főnököd főnökével.



Ami inkább "red flag", ha maga az interjú is egyszerű, és azt veszed le, hogy mindegy nekik kit vesznek föl, csak ember legyen. Ennek sok oka lehet, legroszabb esetben az, hogy senki nem akar mardni náluk.

2021. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a reddit tele van szerencsétlen 30+-os magányos szűz férfiakkal. szerintem ne az legyen az etalon :D
2021. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A 9)-esnek igaza van, az angolszász redditen mindenki befektetési bankár, a magyar redditen meg mindenki it architect nettó 2milliós fizuval, nem szabad hinni nekik.


Gyakornokként ez a korrekt hozzáállás, nekik kell plusz egy fő alap munkákra, te jónak tűnsz, nem akarják húzni az időt, hogy kapj egy jobb ajánlatot, lecsaptak rád. Manageri szemszögből ez szimpi.


Gratulálok az új munkádhoz, tanulj minél többet!

2021. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!