Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nektek fel ajánlanak egy...

Ha nektek fel ajánlanak egy vezetői pozíciót elfogadnatok?

Figyelt kérdés
Több éve együtt dolgozom azokkal az emberekkel akiket irányítanom kellene, de olyan döntéseket kellene hoznom ami miatt sok ember nem szeretne.
2021. okt. 24. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám. Nem vagyok vezetőnek való. Ha ügyesebb aki alattam van, az zavarna, ha hülye, azt remélem nem kell részletezni miért baj. Jah, és nem nagyon van összhangban a javadalmazás és a munkával járó elvárás.
2021. okt. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ha a poziciohoz kompenzacio is jar
2021. okt. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23%

Nem, mert az alattam levoket ehberert dolgoztatjak, ez Magyarorszag, en meg dirigaljak nekik azert a zsebpenzert.


Ha nemcsak engem, hanem az alattam levoket is bosegesen megbecsulnek, vallalnam a vezetoi poziciot.

2021. okt. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen. De azt vezetőként el kell fogadni, hogy nem azért vagy ott, hogy emberek szeressenek a döntéseidért. Néha iszonyú nehéz beszélgetéseket le kell tudni folytatni (pl. kirúgás) olyan kollégákkal is, akiket alapvetően kedvelsz a személyiségük miatt. Aki ezt nem tudja felvállalni, az nem vezetésre termett. Ellenben aki érzéketlenül képes erre, szerintem az sem.
2021. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, ha kapok jo fizetest
2021. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!