Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Személy- és vagyonőröknél...

Személy- és vagyonőröknél gyakran látok 24/48 munkarendet, az hogy várható el hogy egy ember 24 órában ébren legyen?

Figyelt kérdés
12 óra az ok, de 24-ben hogy várják el hogy ébren legyen valaki? Vagy van pihenési lehetőség közben?
2021. okt. 24. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hivatalosan jár 4 óra alvásidő. Nem hivatalosan meg, annyit alszik mind, amennyit tud.
2021. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz, így értem
2021. okt. 24. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Én 8-at alszom.
2021. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Amikor pincerkedtem lazan letoltam 24 orakat... Nem tudom h ez neked miert nem fer bele, de ha kicsit tanulsz akkor nem kell ilyen melot csinalj
2021. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

4.-re.


Orvos rokon is tol 24/48-at. Ő is tanuljon még?

2021. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Ahol legutóbb voltam nem bolt szolgálati pihenő.

Normál esetben van négy óra alvási idő.

Ráadásul két óránként csekkolni kellett visszajelzővel.

Előre kell kérdezni van e pihenő idő.

2021. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

6.-ra.


De 24 órás szolgálatot tilos egyedül vinni. Ha meg 2 fő viszi, akkor megoldható a 4-4 óra pihenő.

2021. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan létezik erre egy pihenő idő, ami 4-6 óra között van.

Az a lényeg, hogy munkáltatónak köteles biztositani egy olyan helyet, ahol a munkavállaló ki tudja venni a pihenő időt, magyarul, alszik. És amíg te alszol, addig lenni-e kel egy másik kollégának aki dolgozik.

A probléma ott kezdődik, hogy munkáltatók nagy része le tagadja ennek a létezést, a másik fele aki meg el is meri, azok meg nem tudják ezt meg oldani, mert kevés emberre van. Kevés helyen tudják ezt meg oldani.

Ha 24 órás szolgálatot, úgy tudom, hogy hivatalosan 2 embernek kell csinálni. De valljuk be ősszintén, melyik Személy és Vagyonvédelmi cég tartja be a törvényeket? Nagyon kevesen.

2021. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!